Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tudtok esetleg olyan szimuláto...

Tudtok esetleg olyan szimulátor játékot ami (bővebben lent)?

Figyelt kérdés
Nem rég láttam valami felugró ablakban, hogy nem foci csapat szimulátor volt hanem egy focista életét kellett vinned. olyasmi mint a sims meg hasonlók. valaki esetleg tudja, hogy mi a neve vagy tud egy ilyen játékot?

2012. jún. 9. 10:58
 1/5 anonim ***** válasza:
FIFA-ban van (08-ban legalábbis volt, azóta nem játszottam) olyan játékmód hogy csak egy játékost irányítasz.
2012. jún. 9. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Olyan mindegyikben van. De nekem olyan kéne, hogy házat veszel magadnak, családot alapítasz stb. FIFA Manager is ilyesmi csak én sims-hez hasonlóra gondoltam. Köszi a választ.:)
2012. jún. 9. 11:26
 3/5 anonim válasza:
Olyan nincsen.
2012. jún. 9. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Méghogy nincs :D Tele van velük a net.


A Footstar-t javaslom, abban lehet csajozni is, miközben szépen fejlesztgeted a focistádat, 17 évesen kezded, és 112 naponként öregszik egy évet.

Van még a SoccerStar, az kicsit kevésbé összetett, de egész jó játék.

2012. jún. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egy újabb ami nem olyan rég jelent meg a Lord of Football! Jó kis játék, csajozni, kondizni, autót és házat vásárolni tudsz, eljársz edzésekre, meccsekre, abszolult te irányítod az életét, na meg egy focista kedvenc elfoglaltsága is benne van, az autógramm osztás :D :) Jó szórakozást!
2014. okt. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!