Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mibaj van a diablo-val?...

Mibaj van a diablo-val? Nemrég leszedtem a Diablo3-mat regisztráltam battle. Net-re de vmiért nemenged bejelentkezni megerősítettem az e-mail címem is és ezt hozza ki: This Battle. Net account does not have a Diablo 3 license attached to it. Error12

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 11:07
 1/5 anonim válasza:

Menj fel a battle.net-re és nézd meg hogy a diablo 3 ott van-e aktív játékként az accountodhoz társítva. Ha ott nem találsz diablo 3-at akkor napestig próbálhatsz a játékba belogolni.

Az mit jelent, hogy leszedted a diablo 3-at? Regisztrált battle.net account után a játékot megvetted az accountra és onnan töltötted le?

2012. jún. 10. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem netről leszedtem és hol írja h aktívjátékként v mi ott alul h games és kihoz 3mat h diablo 3 wow meg starcraft?
2012. jún. 10. 17:15
 3/5 A kérdező kommentje:
Mármint netről szedtem le
2012. jún. 10. 17:16
 4/5 Hintalow ***** válasza:

Akkor úgy kérdezném, hogy megvetted? Ergó adtál érte pénzt?

Ha nem, akkor nem tudsz játszani vele, csak az úgynevezett starter editionnal, ami gyakorlatilag demóként fogható fel, Act I kb harmadáig játszható vele a játék.

A starter jelenleg még zárt, csak "vendégkóddal" vehető igénybe, amit azok kapnak akik megveszik. Tehát ha van ismerősöd aki megvette, tőle tudsz kérni ha még nem ajándékozta el.

Amúgy 5 nap múlva, 15-étől publikussá válik a starter, onnantól bármikor ki tudod próbálni.

És nem warez nincs belőle, nem törték fel, és még semmi információ nincs, hogy mikor fogják, valószínűleg soká, mert a működése sokkal inkább hasonló egy mmo-hoz, mint egy single játékhoz

2012. jún. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Fönt katt az accountra - game account - account status

Itt látod hogy mi van hozzá adva ill. hogy aktív-e a diablo

2012. jún. 11. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!