Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan spawnoltassak Priest...

Hogyan spawnoltassak Priest Villagert Minecraftban?

Figyelt kérdés
A monster spawner blockot át tudom állítani Too Many Itemsszel, de csak Villagerre.

2012. jún. 10. 11:34
 1/3 anonim válasza:
Ha az npc lakosokra gondolsz akkor szerintem nem tudsz sehogy mert ezeket a karaktereket a szerver csak egyszer spawnolja. Én is egy npc faluba költöztem be és nem sikerül megmentenem őket a mobok elől de nem is bánom mert vonzák a szörnyeket és csak a bajt hozzák a fejedre. Egyébként ezüst gólemet javallott csinálni mert sokat segített nekem is ;)
2012. jún. 12. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Villagert tudok betenni creativ játékmódban és TooManyItemsszel is. Tehát az a probléma, amit te említettél, hogy kezdenek eltűnni az NPC-d lakói könnyedén orvosolható. Nekem viszont a problémám az, hogy saját magam szeretnék építeni egy NPC falut és ebbe nem csak Farmer típusú mobokat szeretnék berakni, bevallom elsősorban esztétikai szempontból :) de a kivitelezés lehetősége is érdekel ;)
2012. jún. 13. 17:38
 3/3 anonim válasza:
Én egyszer próbáltam, és spawner tojással dob olyat is, csak nem mindegyik az, hanem falui sűrűséggel. Pl. A faluban laknak 20-an, akkor 20 tojásból 1 olyan falusi jön ki, de persze ez az érték változó.
2012. jún. 17. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!