Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogy lehet a sims 3-ban úgy...

Hogy lehet a sims 3-ban úgy elköltöztetni a simet, hogy ne vesszen el a pénze, hanem abból a sok pénzből tudjon vásárolni egy másik, akár luxus házat?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 11:41
 1/6 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy én nem értem a kérdést?


Hát ha el akarod költöztetni, akkor mindenféleképpen elveszik a pénzét.

2012. jún. 10. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Lunala ***** válasza:
Katt a telefonra, számítógépre vagy újságra és válaszd a Költözés opciót. Felugrik egy ablak, hogy kiket akarsz költöztetni, melyik legyen az aktív háztartás, illetve melyik telekre/házba akarod költöztetni őket. :) Remélem segítettem!
2012. jún. 10. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen köszi:) Remélem így nem fog elveszni a pénzük...
2012. jún. 11. 15:22
 4/6 LunaLovegood ***** válasza:

istenem....el fog vesznni így is a pénzed%!!!!

inkáb írd be sokszor a csalást(motherlode)(így hozd elő a kódablakot: shift+ctrl+c

aztán kész is....úgy mint a második válaszoló írta ,költöztesd a simeket,majdd aztán hogy újra sok pénzed legyen, írd be megint a csalást:))))

2012. jún. 11. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Miért veszne el a pénze? Ha bármit magaddal akarsz vinni, tedd be a Sim eszköztárába vagy a családi eszköztárba, a többi eladásra kerül és az abból befolyó pénz is növeli a vagyonodat, ebből az összegből tudsz gazdálkodni az új telek vásárlásakor.
2012. jún. 15. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi:), de nekem valamiért nem így szokott lenni...
2012. jún. 20. 10:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!