Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » 1. Kérdésem: Van valami full...

1. Kérdésem: Van valami full 1.5. -ös verziójú patch, vagy kezdhetem el leszedegetni az 1.2,1.3,1.4,1.5-t? 2. Kérdés: Mit tudok csinálni, ha multinál azt írja ki, hogy nem érvényes CD kulcs?

Figyelt kérdés

Még régebben megvettem a Battlefield 2-t. El singleplayereztem egy darabig, aztán 2-3 évig pihentettem. Most elkezdenék multizni, de le kéne szednem a patcheket.

2. kérdéshez tartozó leírás

Nem vagyok benne biztos (nem emlékszem rá), azt hiszem odaadtam egyik haveromnak a játékot. A CD kulcsot is használta a telepítéshez. No, neki már újra lett rakva a gépe, de asszem ő csinált előbb egy multis accountot. A gépén nincs fenn a BF2. Most komolyan, mit tudok csinálni?

Töltsem le valami kalóz oldalról a BF2-t, hogy meglegyen újra? Vagy valahogy meg lehet hackelni vagy valami?



2012. jún. 10. 13:42
 1/2 anonim ***** válasza:
1.: a patch mindig tartalmazza az előző kiadásokat is. Ha az utolsó töltöd le, abban az előzők beállításai is benne vannak.
2012. jún. 10. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ, de a 2. kérdésre nem tudsz valami választ? :S
2012. jún. 10. 13:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!