Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A sims 3-ban van 2 fekete...

A sims 3-ban van 2 fekete unikornisom meglehet változtatni a külsejüket valahogy, ha igen, hogy?

Figyelt kérdés

próbáltam kóddal is de náluk nem dobja ezt az opciót és egyébként a vámpíroknál sem, h sim szerkesztése...

a kód amit használok: testingcheatsenabled true/false



2012. jún. 11. 12:01
 1/4 Lunala ***** válasza:
Simmel katt a pacira, majd keresd meg a Nyereg testreszabása opciót. Tudom fura, de ott lehet mindent megváltoztatni a lovon. Semmi kód nem szükséges :)
2012. jún. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
áhh köszi, sikerült:)
2012. jún. 13. 15:50
 3/4 anonim válasza:

Sziasztok:)

Nekem is ebben kellene segítség... hogy találhatom meg ezt a nyereg testreszabása opciót? Mert akárhogy keresem sehogy se találom:(

2012. dec. 26. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Lunala ***** válasza:
Szia! A nyereg testreszabása opció csak a felnôtt lovaknál jelenik meg. Egyébként ott találod, ahol az elsô válaszban írtam, csak katt a simmel a lóra :)
2012. dec. 26. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!