Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mért nem tudok belépni a...

Mért nem tudok belépni a minecraftba?

Figyelt kérdés

Hi. Mikor elindítom a Minecraftot és beírom felhasználót meg jelszót akkor azt írja ki hogy use not premium.. segítsetek!!

mi lehet a baj?



2012. jún. 11. 20:53
 1/5 Honved95 válasza:
Single-be vagy multiba akarod játszani?
2012. jún. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
háth mind2be ha lehet új vagyok ebbe a minecraft ba :D
2012. jún. 12. 14:04
 3/5 anonim ***** válasza:

Attól, hogy regisztráltál nem játszhatsz.

Ki kell fizetni 20 eurót, ami a játék ára és akkor leszel prémium felhasználó vagyis játszhatsz a játékkal.

2012. jún. 12. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Olcsobban: hu-minecraft.net
2012. jún. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 bri11 ***** válasza:
Tévedtek.Nekem is ez volt,sokáig idegeskedtem,majd rájöttem,lehet hogy azt jelentené,hogy a felhasználó nincs aktiválva?Fel léptem freemail-ra,és ott volt a Minecraft-től érkezett levél.Rajta volt egy link,hát rámentem kiírt valamit angolul (már nem emlékszem mit), és 1 fordító segítségével lefordítottam.Azt jelentette,hogy sikeresen aktiváltam a felhasználóm.Utána tudtam is rendesen játszani vele.Szóval nekem nem kellett semmit fizetni meg ilyenek...
2012. jún. 25. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!