Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tudtok olyan hősöket mondani...

Tudtok olyan hősöket mondani LoL-ban akik support-ok és nem olyan nehéz használni? Vagy hogy milyen karaktereket próbáljak ki?

Figyelt kérdés

Ezeket a hősöket használom:

Kayle (righteous fury-val ölöm a minionok elől az ellenfeleket,mert a healje szerintem egy fos)

Soraka (vele általában csak Starfall-t spammelek,mert legtöbbször én forever alone vagyok,mert mással álltak össze)

Taric (ővele még csak párszor toltam de nem rossz)

Gragas (őt ma vettem meg,és eddig egész jónak tűnik)

Megvan Tryndamere is,de vele hihetetlenül fosul játszok...Ő neki valami drága fegyver kell hogy sebezzen valamennyit vagy csak én tudok rájönni hogy kell vele játszani...Sorakával elég jól tudom csapatni,de Trynda meg olyan keveset sebez hogy csak feedelek,mert senkit nem tudok megölni.



2012. jún. 13. 17:39
 1/1 anonim ***** válasza:

A supportok arra valók hogy támogassák az ad carry-t....

akinek van sebzése, és csak neki kell ölni a minionokat. a supportok wardolnak healelnek és az ellenfelet sebzik...


hogy milyen karaktert próbálj ki? őszintén fogalmam sincs mivel az elején szinte mindenki szar... próbálgassad a karaktereket, hetente van 10 darab free karakter amikből tudsz választani. ha valamelyik megtetszik vegyed meg!


ha jól akarsz játszani nézz stream-et videókat stb-t.

pl itt: [link]

2012. júl. 15. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!