Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Fable III. Pénzszerzési...

Fable III. Pénzszerzési lehetőségek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Lehet hülyének fogtok nézni páran, de nagyon szeretem a Fable sorozatot, és már szívemhez nőtt a karakter, a problémák.

Jó karaktert csinálok, és nem akarom megszegni az ígéreteimet. ( elég volt a nyomornegyed újjáépítését visszautasítani:( )

Honnan tudnék annyi pénzt szerezni, hogy például, tudjak segíteni annak a homokbeli városnak, de legyen pénz majd a védekezésre is?

Pitesütésből azért annyit nem tudok összehozni, ahhoz nincs türelmem.



2012. jún. 13. 17:42
 1/6 anonim ***** válasza:
megvasarolsz minden epuletet, berbe adod, majd hagyod a jatekot futni, te meg ne csinalj semmit
2012. jún. 13. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Azért annyira ne hagyd "magára" az épületeket, mert leamortizálódnak és akkor nem fizetnek a bérlők . . . Aztán majd nem győződ eladni őket - mert dőlni fog a lé rendesen. És javaslom, hogy ha már valamelyik épületedet eladod - előtte néz benne szét rendesen! (Egy-két könyv akad bennük. . . )
2012. jún. 14. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Én csak "jól fizető" kocsmákat, "szolgáltatókat" hagytam meg a végén.
2012. jún. 14. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Menet közben felvásárolod a boltokat és házakat és bérbe adod. A magas árfekvésűek bérleti díját felemeled és ugyanannyi olcsó kis ház/boltocska bérleti díját lecsökkented (ha pl egy üzletben legmagasabbra állítod a bérleti díjat, míg egy utcai árusnál ingyenesre/legolcsóbbra, akkor buksz egyiknél 50 aranyat, másikon nyersz 2000 aranyat és a megitélésed nem változik). Fontos, hogy településen ugyanannyit csökkents is, mint amit emeltél, különben nem fognak szeretni...


Az arany 5 percenként jön, kivéve ha a menedékben vagy. Vagy menj el manóra/kulcsokra vadászni, vagy vállalj 1-2 mellékküldetést, vagy csak hagyd picit magára a féped mikor valamelyik városban vagy. Elég szép summád lehet.


Ha már király vagy a Naplemente háznál található démonkapu beenged és kapsz 1000000 aranyat.


Kb ennyi. Pitézhetsz is, de én csak addig tettem amíg lett elég pénzem házvásárlásokra és elég lett a fix bevételem :)

2012. jún. 14. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

de, hogyha hagyom állni a játékot, akkor is telnek a napok nem?

Mert egy órán át hagytam állni tegnap és 30 nap eltelt:S

2012. jún. 14. 09:50
 6/6 anonim ***** válasza:

csak akkor telnek a napok ha királyi teendőidet ellátva befejezed a napi teendőket, azaz meghozod a napi döntéseket. Akkro szunnyadás, mentés következő döntések. Két döntés közt kell kalandozni/várakozni. Olyankor nem múlik az idő :)


Végső esetben nem írod alá a jóváhagyást az áldozatok számáról és elugrasz kalandozni, hogy feltöltsed a kincstárat

2012. jún. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!