Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Fifa 12 be leakarom tölteni a...

Fifa 12 be leakarom tölteni a magyar bajnokságot de nem sikerült miért? Bövebben lent.

Figyelt kérdés

Creation Center honlapjára neléptem EA (Origin) felhasználómmal.


Bookmark Tournament” re kattintottam miután megkerestem az otb bank ligát. Nem fog letöltődni, viszont szükséges, hogy a könyvjelzők közé tegye (ki lesz pipálva). ki

lett piálva...

felmegyek fifára -> alkotoközpont-> fifa testreszabása és azt irja h hiba, nincs megjelenithető tartalom mert még nem töltöttem le semmit , pedig mindent megcsináltam , mit csináltam rosszul ?


2012. jún. 13. 22:05
 1/6 anonim válasza:

töltsd le ezt:

*****



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2012. jún. 13. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi , de mitől lesz jobb ha letöltöm a : Game ft Lil Wayne - Red Nation ciműszámot ? :DD
2012. jún. 13. 22:19
 3/6 anonim válasza:
vicceltem:) jól csináltad, berakod könyvjelibe, elindítod a fifust, és megkeresi az onlájn tzutzoknál ;)
2012. jún. 13. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

milyen platformra akarod letölteni?


neked meg jó a humorod!!

2012. jún. 13. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

:) :D odaáig rendben van , de elv az alkotoközpontban van , de az meg azt irja hogy ott nincs semmi , és látogassak el a

http://www. nemtudommivolt creationcentre.comra , de hát én onna má letöltöttem :D

2012. jún. 13. 22:27
 6/6 A kérdező kommentje:
pc :)
2012. jún. 13. 22:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!