Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Fifa 11-be miért nem tudok...

Fifa 11-be miért nem tudok igazolni játékost?

Figyelt kérdés

Annyi pénzt adok ammennyit az ára, még jóval többet is és a napi pénzt is felnyomon nekik rendesen és alul írja h 80%-ba tetszik a klubom neki, de még se fogadja el. Hogy tudnám leigazolni ezeket az embereket?

Mindent megpróbáltam kevés pénz,több pénz...egyszerűen mindent, hálás lennék ha ötletet tudnátok adni :)


2012. jún. 14. 14:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Próbálj más játékosokat...
2012. jún. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Necsodálékozz .. szerintem a fifa is ugy van beálitva hogy ilyen igazolhatatlan játékosokat ne lehessen elvinni .. pl: Cristiano Ronaldo , Messi, Casillas ,Xavi,Iniesta , Özil ,Schweinsteiger , Neuer , Lahm ,Neymar..


Vagy olyanokat akik a klubbjuknál nagyon be reputáltak.. Pl: VP,Robben,Sergio Ramos , Pepe, Buffon,Rooney

2012. jún. 14. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Barcával vagyok, nekem nem kell Ronaldo meg a többiek. Vannak kissebb klubbokban szereplő játékosok és őket se tudom leigazolni, már 7 szezont játszottam benne és egyszer se tudtam igazolni és most már szeretnék. Tegyük fel van 1 játékos aki 4500000 Font. Ajánlok érte 6-ot a heti fizut 3000 fontról 4200-ra rakom, elküldöm neki, és nem fogadjál és ezt 10 embernél is megcsinálom és akkor se hajlandóak. Erre tudtok megoldást?
2012. jún. 15. 10:26
 4/6 anonim ***** válasza:

(Első vagyok)

Esetleg keress olyan opciót hogy stáb fejlesztése, vagy valami hasonlót. FIFA10-ben volt ilyen, hogy a tárgyalót kellett fejleszteni, és több dolgot tudtál meg a játékosról. 10-ben még olyan is volt, hogy tárgyalási előzmények, ahol megmutatta hogy hogy áll a tárgyalás, és ha éppen nem sikerült, akkor miért nem. Persze a FIFA10-et én PS2-őn játszottam még akkor, szerintem PC-n már nincs ilyen.

2012. jún. 21. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ :) , az volt a probléma h jöttek üzenetek és azokat nem tudtam h el kell olvasni és amikor megnyitottam ott kellett "aláírni" h engedélyezed a játékos megvásárlását. Most tudok játékosokat igazolni.
2012. jún. 22. 11:05
 6/6 anonim válasza:
Üdv! Nekem is ez lenne a problémám ami neked volt , nekem se fogadják el akármennyit is írok. Ezt az aláírás dolgot hol csináltad ? ÉS milyen üzeneteket néztél meg ?
2014. máj. 25. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!