Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Megéri megvenni az Aliens VS...

Megéri megvenni az Aliens VS predatort?

Figyelt kérdés
A 2010 es változatot.

2012. jún. 14. 16:09
 1/5 Queasy ***** válasza:
Nem igazán. Multiba alig jétszanak (értsd: pc-n eddig 16 főnél többet nem láttam, de lehet túlzok), a kampányok meg nem elég jók, unalmasak.
2012. jún. 14. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nem,hatalmas csalódás,a gyalogos rész csak darálás,egy gyenge ragadozó harc van benne,az aliennel menni jobb csak nehézkes az irányítás,a ragadozó meg nem olyan erős mint a filmekben,lassúak a kivégzései,a story az csak alibi,semmi komoly,kihívás alig van benne,rövid és csőszerű
2012. jún. 14. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Nekem megvan és szerintem eszméletlen igaz most nem tudok vele már játszani de nekem nagyon bejön bár igaz egy kicsit rövid de k*rvára imádom
2012. jún. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Cloofer ***** válasza:

Szerintem a Multiplayer nagyon jóra sikeredett, egyáltalán nem igaz hogy max 16-an játszanak, max azért láttál annyit mert annyian voltak az adott szerveren.

Megéri már csak a multi miatt is, igaz nem nagy eresztés semmi különleges szimpla multi, de nagyon nagy hangulata van és jó, játékmódok, jó pályák és jó skinek vannak hozzá.

És ez mind 2000 Ft. :P

2012. júl. 12. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ha igazán szereted az AVP-t akkor igen a játék jó de a multi egy kicsit unalmas
2013. jan. 28. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!