Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan tudok Fifa 08 PC...

Hogyan tudok Fifa 08 PC játékkal online játszani?

Figyelt kérdés
Nem vettem meg a játékot, csak internetről töltöttem le. Nem tudok regisztrálni online kapcsolatra sem, mert regisztrációs kódot kér, és azt írja ki, hogy a DVD kézikönyvének hátoldalán található regisztrációs kódot kell beírni, de ehhez meg kellene venni a játékot. Megvétel nélkül nem lehet online játszani a Fifa 08 PC játékkal?

2012. jún. 14. 21:15
 1/5 ganjamanya ***** válasza:
nem, max LAN progival (tunngle, hamachi, gameranger stb.) tudsz a haverral tolni
2012. jún. 14. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
I thank you for having helped very nicely! Azt jelenti, hogy: Nagyon szépen köszönöm, hogy segítettél!
2012. jún. 15. 00:10
 3/5 A kérdező kommentje:

Letöltöttem a GameRanger progit, de nem tudom, hogyan kell használni Fifa 08 pc játékot interneten való játszására ellenféllel szemben. Van, amikor bejelentkeznek hozzám, mert nyitok egy HOST -OT, de utána nem tudom, hogy mit kell csinálnom, mert a játékos, beállítja, a játékot, de mégsem működik.

Nem értem, hogy mit kell csinálni, hogy működjön, ha bejelentkeznek

2012. jún. 15. 21:20
 4/5 A kérdező kommentje:
Letöltöttem GameRanger progit, amivel online lehet játszani PC játékkal. Nekem meg van a Fifa 08 pc játék, persze internetről töltöttem le. Nincs online regisztrációm sem, mert regisztrációkor kéri a regisztrációs kódot, de ezt csak megvett játéknál tudnám meg adni. Akinek meg van internetről letöltött Fifa 08 pc játék, és GameRanger progi is le van töltve, azt nagyon szépen kérem, hogy játszon velem.
2012. jún. 24. 19:52
 5/5 anonim válasza:

te aztán igazán fogyatékos vagy :D


Delete Fifa 08 Azt jelenti töröld a játékot

2012. okt. 5. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!