Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Alice Madness Returns -...

Alice Madness Returns - Milyen tapasztalataitok vannak a játékkal kapcsolatban, érdemes letöltenem?

Figyelt kérdés
Pozitív és negatív vélemény egyaránt érdekel a játékélménnyel kapcsolatban! Továbbá a grafika, ami még érdekelne.
2012. jún. 15. 20:05
 1/3 anonim ***** válasza:
52%
nem túl jó. unalmas, kb semmi kihívás nincs benne
2012. jún. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Grafika: youtube végigjátszások. Azzal azt is látod, hogy mi történik a játékban.


Ha szereted az elvont dolgokat, alternatív valóságot, akkor tetszeni fog. A törés nem a legjobb, instabil a játék és kilépeget (theta-crack a javasolt hozzá), illetve a PC-re való átírás is bugos lett, mert a játék egy részében nem működik a beállított billentyű, és ki kell lépni átírni egy fájlt.

2012. jún. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Lunala ***** válasza:
100%
Elég elvont és sötét. Grafikailag, ha full grafon megy, Physx-el meg minden, akkor gyönyörű(már mikor épp nem a torz valóságban, vagy a megtört csodaországban vagy, ott a maga módján szép, de, mint írtam, nagyon elvont). Nekem sosem lépett ki közben, és semmi problémát nem tapasztaltam a játék során. Vannak keményebb ellenfelek és szimplán idegesítőek. A történet szempontjából érdemes minél több "Emléket" összeszedni. Ja, és a kamera alapból nekem például túl érzékeny volt, de szerencsére lejjebb lehet állítani. Azt hiszem ennyi :)
2012. jún. 16. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!