Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek milyen?

Szerintetek milyen?

Figyelt kérdés

Szerintetek milyen az oldalam?

Link: [link]



2012. jún. 15. 21:23
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
61%

Hasztalan oldal, ha valaki ilyenre kíváncsi felkeresi a mysims.hu oldalt, ott fent van minden, nem kell még egy helyre feltölteni.


Design-t és a motort gondolom nem te csináltad, akkor nem rontottad volna el a főoldalt azokkal a csúnya betűkkel.

2012. jún. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
tudom tul nagyok lettek de a betű tipus az a sims 2 betütipusa.
2012. jún. 15. 22:15
 3/18 A kérdező kommentje:
Így jobb
2012. jún. 15. 22:31
 4/18 anonim ***** válasza:

Első válaszoló: Milyen jogon fikázod az oldalát??? Az igaz h a My Sims-en sok minden van, de kicsit már uncsi. Gondolom azért ocsmárolod, mert te nem tudsz ilyen oldalt csinálni. Amúgy nekem is van oldalam, ha azt is akarod fikázni. Lilósims. Nem szégyenlem, már majdnem 2000-en látogatták 2012. januárja óta. Szóval inkább menj fel a My Sims-re és azt fikázd ha mered!


Kérdező: Neked csak annyit mondok, hogy tök jó az oldalad és hogy csak így tovább. De ha valaki át akarja alakíttatni, akkor ne hagyd magad! Hidd el, ebbe a csapdába és is beleestem (mikor társszerkesztőm volt). Sz'al sok sikert!

2012. jún. 16. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2012. jún. 16. 14:09
 6/18 LunaLovegood ***** válasza:
Egyetértek lilóval. Amúgy én is rengeteget látogattam már az oldaladat (lilósims) de a tiéd is tök jó (kérdező) csak azt még nem tudtam 100-szor megnézni mert még csak most találtam rá. Tök jó mindkettőtök oldala,és lilónál a sztorik meg a letöltések tetszenek,ahogy azt a saját pózdobozos kérdésemnél is megírtam. és a tied is nagyon jó kérdező! így tovább!
2012. jún. 16. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
28%

Nem fikáztam az oldalt, a kérdező véleményt kért - ebbe beletartozik a negatív vélemény is -, szóval ezért nem kell beszólni.

Nem Simsezek, nem vagyok honlapfejlesztő se, de programozás téren már többet elértem, mint te valaha is fogsz - ezt nem a kérdezőnek szántam.


Én örülök, hogy vannak még olyan emberek akik segíteni akarnak másokon játékügyben, mint pl. ezzel a weboldallal, de rengeteg gportálos és egyéb undormány van, ami teljesen hasztalan, és mindegyik oldalra leírják ugyanazokat a trükköket, őszintén ennek mi értelme?

Még ha saját munkákat, és saját építő tutorialokat raknál ki, akkor egy szavam se lenne.


És már látom itt sablonok közül lehet választani, szóval szó sincs weboldalszerkesztésről, ezért már normális körökben alapból semmit se ér.

Még ha uw.hu, vagy egyéb ingyenes tárhelyet használtál volna, és megismerkednél egy kicsit a PHP, Javascript fogalmával, jó oké, ez nektek túl bonyolult, pont erre vannak az ingyenes sablon motorral rendelkező weboldalépítő helyek, de akkor értelmes tartalom legyen rajta.


Ok, 10 éves körökben még a lilo mindenkilapjás sárga lóf... izé oldal is bejön.


MySims oldalt nem ócsárolom, mivel saját motort használ, és rengeteg saját ötlet van a látogatóktól, ahogy látom.

Vagy ha ez nem is így van, legalább ízlésesen néz ki, és nem egy mindenkilapjára odahányt sárga Painttel kivágott figurák jelennek meg.

Remélem nem gázoltam bele a pici szívedbe - mert gondolom 10 éves még nem múltál el liló.

2012. jún. 16. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Egyedi mi inkább nézd meg a letöltéseket azt a felltöltött kiegészítőt meg máshol meg sem találod úgy, hogy nemagyarázz
2012. jún. 16. 17:06
 9/18 anonim válasza:
nekem is nagyon tetszik az oldalad, és engedd el a füled mellett a negatív véleményeket!
2012. jún. 16. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Oks köszönöm
2012. jún. 16. 18:21
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!