Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tudnátok mondani olyan pc-s...

Tudnátok mondani olyan pc-s lövöldözős játékokat amiben valamilyen laboratóriumban vagy valami föld alatti bunkerben elszabadulnak valamilyen mutáns állatok?

Figyelt kérdés
Ha lehet legyen valamilyen értelmes története, ne legyen a legújabb játék./ne túl nagy gépigény/
2012. jún. 16. 12:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

lövödözöst nem. de horrort igen.

az egyik az Amnesia The Dark Descent ez egy várban van, de majd ezis a földalatt lessz..

a másik pedig a Penumbra összes része azok pedig mind egy földalatti bázisban játszódnak ahol vírus szabadult el és szörnyek lesznek ott, DE NINCS FEGYVER..ez kő kemény túlélő horror.

2012. jún. 16. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
okés köszi ezeket megnézem. ha valaki tud még hasonlót jöhet.
2012. jún. 16. 12:56
 3/11 anonim ***** válasza:
56%
Amit te keresel az tökéletesen passzol a half life 1-el. Zöld pacsit kérek ^^
2012. jún. 16. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én ajánlanám a Far Cry 1-et, mert az lövöldözős, 2004-es a grafikával nem törődtek sokat de a játékélmény tökéletes, késöbb lesznek mutáns állatok aztán megjelennek a mutáns emberek is a gépigénnyel nem lesz gond xp kell hozzá a történet egész jó és az egész élethű mert meglehet bujni a levelek alatt, az egész egy szigetországban játszódik tele dzsungelekkel, szóval a leírásodra tökéletesen passzol.
2012. jún. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Half Life, Red Faction, S.T.A.L.K.E.R., Doom 3... most több nem jut eszembe
2012. jún. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
szerinted az edámi miért lukacsos? mert cod-ozott!
2012. júl. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

nem tudom -e h jól írom

nem tudom -e h megírták -e előttem:

area 51 :) a lényege: ufót találnak az űrben, el fogják, bebörtönzik az aera 51 be, de kiszabadul, és embereket megfertőz, oszt te neked és szép sorban hulló csapattársaidnak kell osztani az észt.

2012. júl. 24. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Alien Shooter(nagyon brutális, békákat ,pókokat,oroszlánokat kell megölni,vehetsz fegyvereket, egyéb cuccokat, nagy játék élmény,természetesen rengeteg vérrel fűszerezve kápolna mindenképpen!
2013. márc. 16. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
kápolna=ajánlom (bocs de mobil ról vok fenn )
2013. márc. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Metro 2033
2013. máj. 16. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!