Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Samsung Galaxy tab 8.9-en...

Samsung Galaxy tab 8.9-en miért nem működik nekem a GTA3?

Figyelt kérdés
Letöltöttem minden apk-t, minddel kipróbáltam, egyikkel sem töltötte le az sd datát. Feltettem az 1.0-át az sd-datával együtt, pont úgy ahogy írják, belépek, elfogadom a licenszt, a letöltésnél a visszát nyomom, utána a home-t, rámegyek hogy return to gta, és kilép.. és ezt csinálja minden verzióval. Mi lehet e gond?

2012. jún. 16. 13:32
 1/8 KoccanóManó válasza:

Őő... figyelj...

A GTA-kat windows-ra írták meg, szóval csak windows-on fut, a Tab-on meg Android van... Előfordulhat, hogy te egy androidos verzióról beszélsz,(kétlem) de szerintem hülyék lettek volna épp a GTA 3-at megcsinálni androidra... Ha jól emlékszem 2003-as... -.-"


Végszó: A tablet, az tablet, ne akarj rajta windows alkalmazásokat futtatni...

2012. jún. 25. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Baand ***** válasza:
Wifi-nél kell telepíteni ,nekem is van gta3-am telefonra (Samsung Galaxy gio)
2012. jún. 27. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Baand ***** válasza:
Amúgy a gta3 2001-es ez a grand theft auto 10.év fordulója.
2012. jún. 27. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 KoccanóManó válasza:
Akkor nem jól emlékeztem, de annyit mondok, hogy assszem 2012 van úgyhogy ez a 11. évforduló xD
2012. jún. 27. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Sajna, nekem sem működik, pedig kifizetem érte majdnem 140et,és egy szár. Egy csomó minden nem működik rajta...
2012. júl. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Amúgy szerintem ICS hibája van. Majd nemsokára kijön rá az új évet Android...
2012. júl. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Ja,próbáld meg letölteni hozzá az sd datát,amit lekéne tölteni,de nem tudod.

Nálam ez Dead Triggernél segített,Most próbálom itt is! :D Sok szerencséthozzá!Link:SAjnos a drága gyakorikeredesek.hu nem engedi belinkelni.Írj rám FAcebookon:Ádám Lukács

(katt a download gombra.70 mb fájl.)ja,ésha letötltötted,keresd meg a gta 3 sd fájl mappát,ezt másold be ide:SDcard/Android/Data/obb

2012. júl. 10. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Kinek van meg a működő apk gta3hoz?Ugyanerre a készülékre.
2012. aug. 14. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!