Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Non targetes mmorpg? ( többi...

Edoer kérdése:

Non targetes mmorpg? ( többi lent )

Figyelt kérdés

kijelölgetős mmokat ne mondjatok mert azokat gyorsan megunom

szóval ne írjarok ilyet hogy wow gates allods mert ezek kijelögetősek a metint meg azért ne mert kipróbáltam és nagyon nem teszett szóval csak non targeteset az olyan hogy csak mész küldizel pvp vagy ölni de nem kell kijelölödki hanem van ilyen célkereszt és úgy varázsolsz vagy lősz ki egy nyilat ha meg kardal akkor oda mész és vágsz ezt egy trailerből láttam és egy haverom mondtaszóval írjatok olyat meg küldjetek oldalt ahol regisztrálni lehet és letölteni JA ÉS CSAK INGYENES LEGYEN bocs hogy sokat írtam



2012. jún. 16. 14:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
központozás, írásjelek?
2012. jún. 16. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Elsőnek:

Minek az, iskolába csak melegedni járunk, mert jó idő van.

2012. jún. 16. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
kösz a haszontalan válaszokat ( nem sértegetés képp )
2012. jún. 16. 15:03
 4/11 anonim ***** válasza:
Tera online. De eléggé leszűkítetted a kört, sztem a Terán kívül nincs is más ilyen játék.
2012. jún. 16. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

mindha a targetesben nem ugyanugy kuldizel, pvp meg blablabla...

a Tera meg fizetos, mas lehetoseg a Vindictus, de az rohadtul ismetlodos es unalmas

2012. jún. 16. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
"Ja és csak ingyenes legyen". a végét elfelejtettem elolvasni. Hát, akkor nem hiszem h létezik ilyesmi játék :D
2012. jún. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
DnD
2012. jún. 17. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
na várjunk csak pedig oda irtam hogy a targetes unalmas mert nem találtam olyat amiben sok magyar van ezmellet nagyon egyedi szóval semmi sablon és ku@vajó és nem wow metin meg gates meg nem runes ja és mi lenne ha az aionban lenne egy kib@szott magyar klán ja és a DnD non targetes ? és jó lenne ha valaki a kérdésre válaszolna és nem az hogy a terán kívul nem is létezik olyan mmo
2012. jún. 17. 18:11
 9/11 anonim ***** válasza:

"mi lenne ha az Aionban lenne egy ki***szot magyar klan"

kepzeld hogy van, nem is 1 es minden szeron

a Teran kivul meg van a Vindictus, ingyenes, de kb olyan gagyi mind a Metin

2012. jún. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 attila86hun válasza:
igaz kicsit későn írok ide de ha még keresnél ilyet akkor tudom ajánlani a RaiderZ europe online-t. [link] innen tudod letölteni és regelni. hátránya h a bill átáll angolra es nemlehet átállitani :s belépésnél pedig email cím es jelszó kell.és free!!!! jó szórakozást hozzá :D
2013. febr. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!