Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ismer valaki ilyen WoW tört...

Ismer valaki ilyen WoW tört szerver?

Figyelt kérdés
Olyat, ami nagyon hasonlít az igazi wow-ra tehát kb ugyanaz, csak nem fizetős. Nincs benne h hopp egy külditől 100as leszel vagy mittomén, hanem szépen fejlődni kell (akár könnyebben) és 80-(85) levelen pvp, pve, stb. Van ilyen?:D Ha igen akkor írjatok legyetek szívesek, megköszönném!:) (már láttam ilyet, szóval van!)

2012. jún. 17. 09:03
 1/4 A kérdező kommentje:
mivel eddig rendessel játszottam, kérdésem lenne még, hogy ehhez kell az alap wow játék, vagy hogy megy a letöltés? és lehetőleg örülnék egy cataclysmos szervernek, mindegy hogy magyar-e vagy külföldi, sőt az angol jobb is.
2012. jún. 17. 09:14
 2/4 anonim ***** válasza:
Eternion wow
2012. jún. 17. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én csak a legismertebb magyar szervert akarom neked mondani,(ami sajnos még mindig WoTLK-en van :/)ami nem más,mint a TAURI!!!
2012. jún. 17. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

TAURI tényleg jó, ott kedves mindenki, komolyan mindenki, ha kéregetsz 1kis goldot akkor adnak vagy max annyi:takarodj a házam tájékáról csöves!

sokan szidják de a tauri a legjobb.sok a magyar+jófejek

2012. jún. 19. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!