Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Logitech Momo kormányt hol...

Logitech Momo kormányt hol lehet venni nem használtan?

Figyelt kérdés
megéri ilyet venni ? ha tudtok jobb kormányt irlyatok már olyat

2012. jún. 18. 21:27
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

legolcsóbb driving F gt-t én is csak azt találtam amit linkeltél. az ipon.hu (jó nevű bolt tehát nem kell félni hogy sz@rt kapsz a pénzedért :))


de ha ennyire momot szeretnél akkor lehet érdemes megnézni pár használtat is bár nekem sincs sok bizalmas a használt műszaki cikkekkel kapcsolatban. én inkább gyűjtenék még egy kicsit a driving Fgt-t venném. anno ezt is néztem mikor kormányt kerestem csak akkor még drágább volt.

2012. jún. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

az a baj hogy a momot már akkor sem gyártották mikor vettem csak még volt pár darab raktáron de mára elfogytak azok is.

ha jól tudom 2003-04-ben kezdték gyártani.

2012. jún. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:

használtan nem akarnék momo-t venni mert amit találtam azok elég fura állapotban voltak a tulaj irásából kívéve íme egy példa:

Eladó a képen látható Logitech MOMO kormány. Hibátlan, kifogástalan állapotban van. Kb. 1 éve ...A kormány közepén lévő piros csík kis mértékbe kopott. A jobb oldali pedál sarka le van törve, ahogy az a második képen is látható. A letört darab nincs meg és nem is volt. Még így vettem át az előző tulajtól. Azóta keveset használtam


hát akkor mégse hibátlan kedves tulaj amugy még a kép is ezt mutatja: [link]

2012. jún. 22. 17:01
 24/27 A kérdező kommentje:
és ez csak egy példa amugy meg használtan talán még vennék ha találnék egy normálisat egyiknek irtam email 3hete és zóta se válaszolt
2012. jún. 22. 17:03
 25/27 anonim ***** válasza:

ez egész szépnek néz ki

[link]


amúgy a piros csík nálam is elkezdett lepattogni így inkább lecsiszoltam róla az egészet.

2012. jún. 22. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:
tényleg jól nézz ki még gondolkozok rajta de nem lehet hogy jobban megéri akkor már használt driving f. gt-t venni 6000ft-al drágábban nem bár modjuk az agyam a driving felé húz a szívem a momo felé
2012. jún. 23. 08:38
 27/27 A kérdező kommentje:

meg egy bajom van a momo-val nem fordul el legalább 360°-ig

de driving force pedig 900°-ig fordul (a kormánya)

2012. jún. 23. 08:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!