Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » SIMS 2 hogy töltsem be a ruhákat?

SIMS 2 hogy töltsem be a ruhákat?

Figyelt kérdés
Töltöttem le kismama illetve esküvői ruhákat, de hogy tudom a simet abba öltöztetni? a rendes családalkotóban nincs benne.

2012. jún. 19. 22:05
 1/6 anonim válasza:

jó helyre másoltad be a fájlokat?

Dokumentumok/EA Games/Downloads mappába kell

2012. jún. 19. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
igen, a többit betölti. nem lehet, hogy az a gond, hogy nem lehet bármikor felvenni őket és ezért akkor kell elmenni megvásárolni őket, amikor épp kell?
2012. jún. 19. 22:50
 3/6 anonim válasza:
Kicsomagolva raktad be?mert ha winrarba van akk nem jó.
2012. jún. 19. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
nem, tudom, hogy kell letölteni értek hozzá simsezek már pár éve, de a kismama ruhákat meg esküvői ruhákat sehol sem találom. azt hittem, hogy alkalomkor kell azt valahonnan megvenni vagy valami, de akkor ezek szerint nem :S
2012. jún. 20. 18:17
 5/6 anonim válasza:
Egyiket sem kell megvenni. Az esküvői ruha majd az esküvőn, a kismamaruha meg a terhesség kezdetekor automatikusan rákerül a simre.
2012. jún. 25. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nekem nem került rá egyik sem azok közül amiket letöltöttem, és mi van ha több fajtát szedek le? Akkor csak rátenne egyet alapból, aztán választani nem lehet? D amúgy köszi a választ! :)
2012. jún. 25. 16:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!