Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Háborús/harcos játékokat...

Háborús/harcos játékokat tudtok? Alul bővebben.

Figyelt kérdés

lehet felőlem bármilyen, nem feltétlen 2.vh..csak ne olyan tipusú legyen mint a MOHAA.. magadba megnyered a vh-t..inkább legyen CoD2 tipusú.(pl: D-day.)

kardos kaland is jöhet, az független legyen, csak élvezhető, "közepes" géphez.



2012. jún. 21. 22:17
 1/5 scratch12 válasza:

SWAT 4, A Brother in Arms széria, Prince of persia széria,

Cabal ez egy mmorpg fasza kombókkal zsír világgal és ilyen mangás animés beütésű game.

Kicsit részletesebben le tudnád írni milyen géped van? Akkor esetleg többet tok segíteni

2012. jún. 21. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 windows7 válasza:
Az en gepem eros es ilyeneket tudok alyanlani:Stronghold 2,Mass Efect 2,Crisys,Battlefiled 3,Halo,Left 4 Dead.Mind nagyon jo jateko probald ki!!!!!!!!!
2012. jún. 22. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

nem egy tökéletes gép..tudom.. legtöbbet haverokkal vagyok, de mindig nem "csavaroghatok". ígyhát nem egy tökéletes gép, bár lassan szükség lenne rá.:

3ghz-s 1magos proci

2gb ram

512 ati radeon videokártya.. ezek a fontosabbak.:)

2012. jún. 22. 14:04
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem rossz kis gép :D

Amúgy amit az első válaszoló mondott a Brothers in Arms sorozatot én is csak ajánlani tudom.

Illetve az Elder Scrolls IV.: Oblivon-t próbáltad már?

2012. jún. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

nemojan rossz ez, ne becsüld le, amugy : half life 2, crysis warhead , thief: deadly shadows, guild 2, MOH pacific assault-vagy az MOH-airborne . ha hardcore-vagy akk ittvan a

manhunter 2 (de csak ha erős idegzetü vagy) igen brutál egy game.

2013. nov. 4. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!