Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Metin2 Hamachi -> Root! Help?!?

Dama4404 kérdése:

Metin2 Hamachi -> Root! Help?!?

Figyelt kérdés
Segítsetek kicsit !:) Csináltam 1 Metin2 Hamachis szervert, tök király, mindent beállítottam rajta nagyon fasza.. De már unom h folyamatosan be kell kapcsolgatnom a Szervertől elkezdve a Navicatig mindent, és utána kerestem ennek a megoldása érdekében.. Találtam pár videót ill. leírást h hogyan lehetne rootos a szerverem, de eddig csak olyanokat találtam, amihez kellene 1 router! Routerem van, de a netet vezetékról kapom, igy a cmd ben az "ipconfig" vagy milyen parancs nem találja meg a router IP jét hanem csak a gépemét ill. hamachiét :S Tudnátok nekem olyan videókat, illetve leírásokat kommentelni amiben ezt is meglehetne oldani? Mármint h router nélküli rootos szerver, igyen, és nem rendelve. Előre is köszönöm!! :)

2012. jún. 22. 12:09
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!