Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Microsoft Flight Simulator...

Microsoft Flight Simulator 2004-el játszok. Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

1. Mért van az, hogyha kanyarodni akarok a repülővel, irányíthatatlanná válik, zuhanni kezd, mindent csinál, csak azt nem, amit kéne. Már rohadt idegesítő, hogy sehova nem tudok röpködni, mert lezuhanok, meg átesek.

2. Repülőket hogy lehet berakni a játékba? Mert kicsomagolom, és a mappát berakom az Aircraft mappába, de mégse látszik a játékban.

3. AI Traffic pack-ot felraktam, de a reptereken még sincs élet. Ilyenkor mit tegyek?


2012. jún. 23. 18:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nem ide tartozik,de te honnan töltötted le? Am sztem keress egy fórumot,oda írj,ott többen tudnak segíteni!
2012. júl. 10. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Elég sok mindent kell tudni hozzá. Sovány vigasz de a google-t tudom ajánlani.


[link]


Az első találat mindjárt jó kezdéshez. Legalább a leszállást megtanulod és ismerkedsz a robottal is ;)

2012. júl. 16. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

[link]

ezen az oldalon a második képnél oda van irva hogy NAV1 beállítva tpsre és 115.90 én azt nem bírom beállítani hiába nyomkodom a zöld számokat nem megy meg a fehér tekerőt se tudom tekerni.. de csak a bal oldalon.. nem tudom mi a fene a baja

2012. júl. 27. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Már megvan:D
2012. júl. 27. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ha kanyarodni akarsz, akkor közben a gép orrát tartsd meg. Nem szabad túl éles szögbe kanyarodni. Csak akkor esel át, ha nincs elég tolóerő, ugyhogy hagyd teljes gázon és ne emeld meg túl magasra az orrát (majdnem függőlegesre). Illetve, ha túl élesen döntöd be és úgy tartod akkor is lezuhanhat.
2012. nov. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!