Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A TrackMania nem indul a...

A TrackMania nem indul a gépemen mert windows 7 es és a játék XP s mit csináljak hogy elinduljon?

Figyelt kérdés

2012. jún. 24. 12:14
 1/3 anonim válasza:
Játék könyvtárában megkeresed az indító exe-t, Jobb klikk a fájlra, Tulajdonságok opciót kiválasztod. Majd a " Kompatibilitás " fülön pipát teszel a " Futtatás a következő komatibilitási üzemmódban " lehetőség elé, kiválasztod a " Windows XP "-t SP2, SP3 ez teljesen mind1, majd alkalmaz, és OK! Mennie kell a játéknak.
2012. jún. 27. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
am nekem van Win XP server pack 1,2 és 3 má próbáltam mindet de nem működik
2012. jún. 27. 13:30
 3/3 A kérdező kommentje:
rá jöttem hogy mi a hiba nincs meg a directx (directx setup has determined that a newer version of Directx is already installed.................No installation was necessary) vagyis egy újabb verziom van meg ami nem jó de az újabbat nem találom sehol hogy távolban el?
2012. jún. 27. 14:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!