Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » The Elder Scroll's Oblivion...

SNW kérdése:

The Elder Scroll's Oblivion kiegészítők telepítése?

Figyelt kérdés

Az a problémám hogy fel installáltam az alap játékot, és mellé a kiegészítőket, a Knights of the Nine-t és még minden féle apróságokat, tehát rendesen fel installálta.

Amikor elindítom a játékot bejön a menü, utánna peddig a Data Files-ra kattolva bejelölök minden fájlt amit én installáltam fel ugye, de nem történik semmi, egyáltalán semmi a játékban, a magyarítással ugyan így...

mi lehet a probléma??



2012. jún. 24. 13:30
 1/7 anonim ***** válasza:
majd lesz, menj anvilab és 1 örög prédikátort keress a többit meg majd magától mek kell találni és úgy jön a küldi
2012. jún. 24. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

de ahogy néztem, ha felteszem a Knight os kiegészítőt akkor meg kéne változzon az egész játék kinézete, a menü-é is nem??

a magyarítás meg egyáltalán nem működik

2012. jún. 24. 13:39
 3/7 Queasy ***** válasza:
Nem elég ezeket csak telepíteni, aktiválni is kell. Amikor elindítod az exét lépj be a play alatti data files menüpontba, ahol kidob egy listát, amik a telepített kiegészítőket és modokat tartalmaz. Pipáld be azokat, amiket használni akarsz, okézzad le és ezután indítsad a játékot.
2012. jún. 24. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Queasy ***** válasza:
Oké megint nem tudok írni, de a lényeg benne van. :D
2012. jún. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

kedves utolsó kommentelő!

már kipipáltam az összeset, és nem történt semmi féle változás!

2012. jún. 24. 13:58
 6/7 anonim ***** válasza:
nem kell semminek lenni a menübe se csak ha arra jársz kapsz 1 üzenetet hogy csináld meg am: you tube on nézz végég játszátst
2012. jún. 24. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
és a magyarítás? miért nem működik?
2012. jún. 24. 14:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!