Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik a jobb kamionos PC játék?

Melyik a jobb kamionos PC játék?

Figyelt kérdés
Euro Truck Simulator(kiprobáltam már de nem tetszik nagyon a map:S)German Truck Simulator (kiprobáltam ezt is de nem tetszett az hogy 1 országban kell menni..)18 WOS hauilin 18WOS american long haul 18 wos Pedal of the metal 18 WOS extreme trucker 18 wos Convoy. Melyik a jobb?
2012. jún. 24. 15:52
 1/8 Tomark ***** válasza:
sztem vagyél king of the roadot
2012. jún. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Elövő: te hülye vagy?

Kérdező: a 18wos sorozatból a convoy, és az extreme trucker a legjobbak!

de ettől függetlenűl szerintem:

Rig'n Roll

SCANIA Truck Driving Simulator: The Game

Ezek a legjobbak!

2012. jún. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Euro Truck Simulator!!
2012. jún. 25. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Ezek kozul amit felsoroltal a 18 WOS haulin,de vannak ujjabbak is mint az Extreme trucker 1,2

vagy a Scania truck driving simulator vagy meg varjal 2 honapot es akkor megjelenik az Euro truck simulator 2!

2012. jún. 25. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
deee én olyan típsut szeretnék ami tényleg szimulátor és amit megveszel kamiont azzal mehetsz és viheted az árut vagy amit kell
2012. jún. 27. 21:01
 6/8 anonim válasza:
amiket felsoroltam mind igazi szimulator,arukihordo kiveve a scania truck driving simuator ami az euro truck simualtor 2 elodje,ahol kuldeteseket kell vegrehajts pl leparkolas stb
2012. jún. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
megnéztem az extreme truckert nemtetszik mert az se olyan hogy saját kamionnal és nekem kell elmenni a céghez vagy vlmi
2012. jún. 27. 21:19
 8/8 anonim ***** válasza:
Big Rigs: over the road racing :D
2012. júl. 15. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!