Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Skyrimban mi a sebzésnövelő...

Skyrimban mi a sebzésnövelő méregnek a "receptje"?

Figyelt kérdés

2012. jún. 24. 17:07
 1/4 anonim válasza:

Az alkémiás boltokban néha árulnak recepteket,de találhatsz dungeonokban is.Igazából van 1 receptje mindennek kisérletezz edd meg a hozzávalókat hogy tudd mi a mellékhatásuk (pl:magicka visszatöltödés Stamine szivás stb.)Énis igy csinálok mérgeket próbálgatok.Irok pár receptet ha szeretnéd:

-Lingering Damage Health(Élet sebzés méreg):

Imp Stool

Mora Tapinella

Orange Dartwing

Slaughterfish Egg

Slaughterfish Scales

-Slow

Deathbell

Large Antlers

River Betty

Salt Pile

Maga a Slow receptje:

Deathbell

Skeever Tail

Salt Pile

[Elvileg]

Ha akarsz még recepteket(méreg recepteket):

[link]

Remélem segitettem:)

2012. jún. 25. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Elöző vagyok,az életsebzés méregnél csak hozzávalók amiket felsoroltam!:)
2012. jún. 25. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
MEgint elöző vagyok sebzés növelő méreg van olyan?Bocsi hogy nem a kérdésedre válaszoltam akkor,remélem hasznát veszed attol méga receptnek,szerintem max sima varázsitalba van sebzésnövelő nem méregbe[lehet tévedek:)]
2012. jún. 25. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Láttam youtubeon hogy olyan mérget használ az íjára sárkányok ellen hogy az egyből leviszi az életét de az a méreg is jól jön majd szernitam amit leírtál
2012. jún. 25. 08:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!