Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért utálja itt mindenki a...

Miért utálja itt mindenki a Gates of Andaron-t?

Figyelt kérdés
Ha valaki itt feltesz egy kérdést, hogy pl.: milyen mmorpg játékokat ajánlotok, a kérdező mindig odaírja hogy GoA-n kívül. Miért? Mi nem tetszik nektek ebben a játékban?
2012. jún. 24. 20:56
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Én nem nagyon láttam még ilyen kérdést :D A harcrendszere nagyon jó, az egyik legjobb mmorpg-k terén.
2012. jún. 24. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
38%
mert mar valoszinu hogy jetszott vele es valami mast akar kiprobalni... erre nehez volt rajonni
2012. jún. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
57%
*jatszott
2012. jún. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
mert nem jó játék... metinhez képest jó de igazából wow koppintás.
2012. jún. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

WoW koppintás , ráadásul gagyi ..

Grafika még 2002es játéknak is undorító lenne, de nem is lenne baj ha játékélmény jó lenne, de az se jó.

Ráadásul prémiumos játék , csak azért hogy jó legyen a karim nemfogok 10000eket költeni , ennyiból akár Wow/SwToR/TERA-zhatnák is..

2012. jún. 24. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Amúgy nem értem miért baj az ha wow koppintás. Oké, az, de viszont ingyenes, a wow meg havidíjas. Akinek nincs pénze venni havonta a gamecardokat, annak jól jöhet egy ilyen játék.
2012. jún. 25. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Nagyonjól .. ahoz hogy jókarid legyen azon a játékon bőven többet kell költened prémiumért , ugytudom goa-n +13fölé a cuccokat csak prémiumos tekercsel engedi huzni ráadásul be is törheti ..
2012. jún. 25. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

És ki mondta hogy a WoW-ot csak PÉNZÉRT cserébe lehet játszani?! Tört szerverek is léteznek o.O

És a GoA vagy mi,meg a metin 2 áh ezek az mmorpg-k legalja...

2012. jún. 25. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
a Wow se drága havi 3 ezer kb azért azt meg lehet fizetni a legtöbb kocka többet költőt metinbe meg goa ba mint a wowosok előfizetésre ezt le merem fogadni.
2012. jún. 25. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
68%

A GoA-n is bőven lehet jó karaktered, ha nem költessz bele pénzt, csak el kell menni farmolni. A wow-al csak játszani 3 ezer havonta, és ehhez még hozzájön a "farmolás" is.


Itt is vannak tört szerverek, ahol pvp-vel és hasonlókkal szedheted össze az amúgy valódi pénzbe kerülő cuccokat.


Játékosok szempontjából szerintem a goa még jobb is mint a wow, rengeteg beteg ember játszik ott. Legalábbis 3 éves pályafutásom során én a goa-ba sose kaptam olyan beszólásokat, mint a wow-ba az első 60 perc után.

Tök mind1 hogy pvp-be vered el, bg-n, vagy nem segítesz neki, vagy valamit hibázol, egyből jönnek az olyan beszólások, mint a "telámacs*cskarohadtf*szúzsírosbajszúkisg*eci, hogy tömném tele a k*rva any*d..." hát köszi, én ilyen emberekkel nem akarok együtt játszani :D

2012. jún. 25. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!