Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Van ilyen Minecraft Szerver...

Van ilyen Minecraft Szerver plugin?

Figyelt kérdés

Szeretnék a szerverünkre egy olyan plugint, ami nem engedi, hogy építsenek és rongáljanak egy gyerek telkén. A Townyhoz nem értek, a Worldguard nem működik.

A Worldguardban úgy csináltam, hogy //wand. A baltával kijelölöm a telket, majd //expand vert. Majd /region define asd. Majd /region addowner xy. De nem működik. A telektulaj sem tud rá építeni.



2012. jún. 24. 21:11
 1/2 Wolfenstein2000 ***** válasza:

na figyelj. tegyük fel hogy levéded worldguardal a várost, amiben a telkek vannak. így senki sem tud ütni. ezen belül te levédessz telkeket. a telken tudnak ütni, de a városban nem. a telekm meg a városban van.

rakd össze

remélem hogy ez segített. ha nem, küldj egy üzenetet privátban, én majd felmegyek a szeróra és megcsinálom.

2012. jún. 25. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem úgy csináltam, ahogyan mondtad. Egyenként levédtem az utakat.
2012. jún. 25. 18:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!