Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Sims 3 grafikai gondokat...

Sims 3 grafikai gondokat hogyan szüntethetném meg?

Figyelt kérdés

Meg van a The Sims 3 (verzió 1.0.615). Elvileg a gépigényem meg van 100%-ra és ha a grafikát leveszem minimumra vagy felnyomom maximumra akkor is a játékban ilyen grafikai hibák vannak.


Például:

[link]

[link]


Mit kellene tennem ez ellen?



2012. jún. 25. 06:52
 1/7 Lunala ***** válasza:
Próbáld meg frissíteni a videokártyád illesztőprogramját :) Az általában meg szokta oldani az ilyen gondokat.
2012. jún. 25. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

köszönöm megpróbálom.


néztem az interneten van rengeteg javítás (patch) a játékhoz, csak azt nem tudom hogy ezek segítenek-e a grafikai gonjaimon.

2012. jún. 25. 08:16
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen segítenek, sőt nem csak azokon. Azt ajánlom mindenképpen telepítsd a javításokat. Rengeteg hibát kijavítanak.
2012. jún. 25. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Az előttem szólók jól szóltak,de én kérdeznék még valamit?Van bármilyen egyedi tartalmad?Azok is okozhatnak ilyen hibát! Főleg,ha nem Store-os. Az előbbi ötleteket próbáld ki,és ha nem segítenek,akkor futtasd le ezt:

www.systemrequirementslab.com/cyri/

Megnézi,hogy megfelel-e a játékod a rendszerkövetelményeknek(kicsit le kell tekerni majd,talán)

Ha bármelyik pontnál X-et látsz,valószínűleg az lesz a probléma,de még az egyedi tartalmak kivevését is érdemes megcsinálni,persze,ha vannak.



(Kaphatok egy lájkot? :) )

2012. jún. 25. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Helló.Tudom nem mostani post,de én ma telepitettem a játékot és pont ugyan ilyen problémám van..Ugyan igy mutatja a simeket meg mindent..Értékelném ha kapnák én is egy kis segitséget..Neked sikerült megoldani?Hogyan csináltad,mit csináltál vele?Esetleg ha más még tudna segiteni,megköszönném..Köszi előre is.
2012. aug. 7. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Milyen videokártyád van? Frissítetted a driverét már?
2012. aug. 7. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Köszi már álitgattunk itt valamiket rajta és megy úgy ahogy..
2012. aug. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!