Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Sims 3 - a simjeim miért...

Sims 3 - a simjeim miért láthatatlanok?

Figyelt kérdés

Már másodszor jön elő ez a probléma, legutóbb itt találtam rá megoldást, hogy dokumentumokban nevezzem át úgy a mentett játékaim, hogy a biztonsági mentést töltse be.

Így sikerült is, minden okés volt, csak hát elég kellemetlen, mert én nem napirendi szinten játszok vele, de ha igen, akkor 4-5 órát. Emiatt nagyon tré az előző mentéstől újrakezdeni/pótolni eképp a játékállást, mert akkor ugye elveszik az az 5óra a játékból amit lejátszottam.

Valaki talált erre már 1jobb megoldást? :S



#Sims #Sim 3 #láthatatlan simek
2012. jún. 25. 08:09
 1/4 Lunala ***** válasza:

Próbáld meg ezeket:

Frissítsd a játékot.

A dokumentumokban van egy simCompositorCache.package fájl. Azt töröld ki, majd próbálj úgy játszani. Lehet először lassabb lesz a játék, de utána már jó lesz.

Vagy:

Ctrl+Shift+C -> Testingcheatsenabled true majd írd be ezt: resetsim "keresztnév" "vezetéknév" (természetesen az idézőjelek nélkül pl: resetsim John Smith)

Másik kódos megoldás esetleg:

Írd be a fenti kódot, majd shiftet nyomva tartva kattints valahova a földre, és válaszd a Teleportáljon ide! opciót.


Volt akiknek valamelyik megoldotta ezt a problémát, hátha neked is :)

2012. jún. 25. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Húúú, köszi szépen! Megpróbálom, remélem, jó lesz ^^
2012. jún. 25. 11:36
 3/4 A kérdező kommentje:
Sajnos így sem működik, kipróbáltam :(
2012. jún. 25. 23:47
 4/4 Launcelot87 válasza:
Nálam az volt a megoldás, hogy egy ruhásszekrényben "Tervezze meg az öltözékét"-re mentem és változtatás nélkül elfogadtam... újra láttam a simet...
2013. máj. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!