Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Nem jön be a Sims2! Mit...

Nem jön be a Sims2! Mit tegyek, ha az elindításakor kikapcsol a gépem?

Figyelt kérdés
Mikor elindítom a játékot akkor csíkok jönnek ki aztán valami szöveg és kikapcsol a gépem. Nem rég volt vírusos a számítógép, de ez már meglett oldva. Van ehhez valami köze? Szerintetek újra kéne telepítenem a játékot? Ha uninstallálom és utána hogyan tudom visszatelepíteni? Mivel nincsen meg az alapjáték.. Egyszer viszont csak leakartam törölni az egyik kiegészítőt és az egész játékot letörölte :P de amikor újra telepítettem akkor úgy emlékszem hogy nem kellett berakni az alapjátékot.. És mi lesz a sok kiegészítővel aminek a nagyobbrészét mástól kértem el így nekem azok nincsenek meg! Most mit csináljak?? Amúgy tegnap ugyanúgy tudta játszani és akkor is kikapcsolt viszont miután újra bekapcsoltam és elindítottam a játékot akkor már ment! Lehet, hogy elég zavarosan írtam, de nagyon akarok már játszani! Kérem a gyors válaszokat!!!

2012. jún. 25. 09:35
 1/5 anonim ***** válasza:
a játéknak nincs baja. a gépednek kékhalála van. a windowst telepítsd újra! sajnos ez a megoldás
2012. jún. 25. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
bocsi, nem kikapcsol hanem újraindul.. nem tudom, hogy ezzel most változtattam-e a dolgon. Szerintem elfogom valakihez vinni :/ Minél hamarabb, mert most is lassú a gép néha-néha lefagy. Köszi azért a választ!
2012. jún. 26. 18:10
 3/5 anonim válasza:
ha le is fagy akkor windows ujratelepites vagy ha csak a jateknal lassu akkor lehet h gyenge a geped es nem birja el a sims2-t(bar ketlem h annyira gyenge legyen a geped mert nagyon keves kovetelmenye van enne a jateknak)
2012. jún. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Azt kétlem, hogy gyenge teljesítményű a gépem, mert eddig mindig szuperül jött be, sohasem lassult le...Újratelepítés?! Szörnyűek ezek a vírusok...
2012. jún. 29. 12:15
 5/5 anonim válasza:
Akkor eggyertelmu hogy windows csere,ne tolt se minden hulyeseget csak ugyni az internetrol(a tesom is mindig totogetett le minden szart es utanna meg mindig legeagyott)Ez egy jo tanacs volt!
2012. jún. 29. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!