Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Aionban egy siege alatt...

Aionban egy siege alatt átlagosan mennyi AP-t szerezhetek?

Figyelt kérdés
2012. jún. 25. 19:10
 1/4 anonim ***** válasza:

ez sokmindentol fugg, eredeti vagy tort, solo, duo, party, aliance, milyen kaszt, melyik fort

eloszor ird le hogy mesz siegelni, akkor pontosabb valaszt adok

a legtobben inkabb medalokert mennek

2012. jún. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ofiicial (AIon - telemacus). Upper fortokra mennék, UnderG (nem tudom mond e valamit) alliance-al. Kaszt: ranger lvl 50
2012. jún. 26. 09:27
 3/4 anonim ***** válasza:
aliance-ba 800 ap-t kaptam Nexus-on
2012. jún. 26. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Inggison siege-kor szólóban olyan 700-900 között (wow-al, amikor spawnol a boss chanter wow-ot csinál utána asap disband) Ez kb 2 platinum medal de ha elég kevesen vannak jelen akkor akár 3-at is kioszthat a rendszer. Fullon pot scroll food 4k DP és eleve ugy kell menni oda hogy már töltve van a 4k dp-t is. (tehát 2x 4K)


Abyss siege AP ban nagyon low alliance-ban nem sok AP


De ha Divine fortresszt foglaljuk akkor többször is kaptam 7000 körüli AP-t Ezt is meghatározza a dps-ed meg az hogy mennyien vannak jelen meg hogy alliban vagy hányan vannak az alliban. J meg hogy menyiszer halsz be. Ha sok a slacker olyankor is kevesebb jár leechlik az AP-t még amit te dps-elsz azt is elosztja olyanoknak akik alig csináltak DPS-t

Food pot scroll DP itt is amennyit nem sajnálsz nyomni neki mint az őrült a dps-t.



Ezt 55 gladdal teszteltem UnderG légió Telemachus server (EU)

2012. jún. 28. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!