Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » XBOX-ra vagy PS3-ra magyarítjá...

XBOX-ra vagy PS3-ra magyarítják többet a játékokat (az exkluzívokon kívül)?

Figyelt kérdés
Azt tudom, hogy szinte minden xbox exkluzív magyar, de a multiplatform érdekel. Ti hogy vettétek észre? Van olyan amit az egyikre lemagyarosítottak a másikra nem?
2012. jún. 25. 19:12
 1/5 anonim ***** válasza:

Ilyen nem létezik, ha multiplatform, akkor az teljesen megegyezik, max annyi eltérés lehet, hogy az egyikbe van pár exkluzív tartalom (küldetés/stb), de ha egyikre le van magyarítva akkor a másikra is.

És nagyon kevés van csak magyarítva, talán csak az EA játékok, azoknak is minimális százaléka, szóval alapból nem foglalkoznék ezzel a kérdéssel, ha nem beszélsz angolul akkor PC-n játssz.

2012. jún. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Igen magyarítják azt, az kell neked magyarítás.

Minek neked az? Általában csak elcseszik szinkronnal vagy felirattal.

2012. jún. 26. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen, a szinkron rendszerint ront a játékélményen (kivéve FIFA) de mivel a felirat általában választható (és én szoktam is használni ezért szerintem mindegyikre csinálhatnának. Én ugyanannyit fizetek érte mint az amerikai/angol (ha nem többet) akkor én mért ne élvezzem felirattal? Az elsőnek köszönöm a választ, erre voltam kiváncsi.
2012. jún. 27. 20:11
 4/5 anonim ***** válasza:
Hiába fizetsz ugyanannyit, mint egy külföldi, összesen laknak annyian itthon, mint amennyien egy-egy játékot megvesznek, és akkor ebből a ~10 millió lakosból alig páran veszik csak meg a játékot, nincs itthon akkora piac, hogy megérje ezzel foglalkozni.
2012. jún. 28. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát ezzel azért vitatkoznék, itthon is vannak szép számmal eladások, PCn alap a magyarosítás ha nem maga a cég fordírja le, de pár önkéntes szívesen készít hozzá fordítást. Szinkron nem jellemző ha az lenne katasztrófa lenne.

Nagyobb nyelvekre fordítják le: Német és Orosz, a többit rohadt ritkán.

2012. jún. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!