Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Lányok ti szoktatok játszani...

Lányok ti szoktatok játszani a skyrimmal? .

Figyelt kérdés
ha igen melyik a kedvenc etnikumotok? (másképp nem tom h kérdezzem de nord, dark elf stb-re gondolok) és milyen harcmodort kedveltek leginkább? mi fogott meg leginkább a játékban? mi az ami nem tetszik benne? majd légyszi írjátok már oda a végére mennyi idősök vagytok köszi

2012. jún. 25. 23:32
 1/7 kyruring ***** válasza:

Szia.

Igen, én szoktam játszani a Skyrimmal. Szerintem ez egy nagyon jó játék.

A kedvenc etnikumom az Argonian. Valamiért az jön be.

Nekem tetszik a grafika, szerintem nagyon szépen ki lett dolgozva a játék. Hát nem is 5 perc alatt lett összecsapva. :)

Mindig is szerettem a karakterfejlesztős játékokat, amiben mint itt a Skyrimben is, ilyen kis láthatatlan táskában gyűjtögethetsz számodra értékes cuccokat.

Jó, hogy párbeszédek is vannak a játékban, sosem tetszett a simán csak megyek és lövök effektus.

Az, hogy an benne varázslat, és hogy eldönthetem meéyik kezembe mit teszek, s ehhez hasonlók, nálam igen csak jó pont volt. A Morrowinddel is játszottam már, az a játék is tetszett. Én úgy szeretek játszani, hogy az egyik kezemben van egy harci eszköz, ez lehet kard, vagy akármi más, a másik kezem üresen marad, mert azzal meg varázsolok, így ha már megunom az ütést, vagy netán messzebbről szeretnék támadni, akkor bevethetem a varázslatokat :)

Imádom ezt a játékot.

2012. jún. 26. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia! Én szoktam, már 100+ órám van benne:DDD A Khajiitokat nagyon nagyon szeretem:D Az én karakterem is egy Khajiit.

Én kétkezes fegyvereket szeretek használni leginkább, most egy Elven battleaxe-el harcolok, de váltogatni szoktam, elötte pl. az orcish warhammer volt a kedvencem:))

Engem több minden is megfogott benne, az egész játékot imádom. Először is, annyira szép benne a táj:D Aztán az egész világ hatalmas, és rengeteg dolgot lehet csinálni, és úgy, ahogy én szeretném. Említettem, hogy már elég sokat játszottam, de még mindig annyi küldetés van, meg felfedezetlen hely.. Az is tetszik, hogy én alakíthatom ki a karakteremet, az ilyen játékokat mindig is szerettem. A Skyrimnél ez különösen jól sikerült, mert ha nem játszom egy darabig, akkor egy idő után szabályosan hiányozni kezd a karakterem:DD Hogy mi nem tetszik? Háát, az nehezebb, nem emlékszem, hogy bármire is mondtam volna, hogy hát ez nagyon nem jó. Nekem szerintem az egyetlen negatívum az, hogy néha nagyon lassan töltődnek be a helyszínek, de ez nem mindenkinél jellemző, gondolom az én gépem hibája:DD

16/L

2012. jún. 26. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
az Argonian tényleg hasznos... lehet vele víz alatt mászkálni sokat... és a vízi "utakon" való közlekedés néha sokkal gyorsabb mintha a szárazföldön közlekedne az ember :D én leginkább emiatt bírom szerintem is a legjobb szerepjáték amit kitaláltak a morrowinddel én nem játszottam nem tom akkor h volt... de ez nagyon jó újítás h az fejlődik amit használ az ember
2012. jún. 26. 20:39
 4/7 A kérdező kommentje:

:D én is szeretem a khajiitokat bár én egy nord vagyok kétkezes kardra specializálódva nekem a kedven khajiitom J'zargo mindig ő jön velem... bírom a szövegét ezen mindig szoktam röhögni mikor ezt elmondja: "if anyone sneaks up on us J'zargo will smell them coming, or he might not, we will see" xDD


tényleg sok küldetés van szinte megcsinálhatatlan mert akárhová megy az ember mindig kap vmi újat akarva akaratlan és sokszor emiatt akadok el én a főküldiben mert hát vajon mi történhetett? : D


nekem egyedül az nem tetszik a játékban, hogy nem lehet rendesen külső nézetben játszani =(

2012. jún. 26. 20:46
 5/7 anonim ***** válasza:
Én mindig Bretonnal vagyok, bár azt is half buildelem mage/assasin keverékre. Bár fiú vagyok, de körülöttem több lány is játszik a Skyrim-mel, Fallout-tal már várom a TES: Online-t, majd ott megmutathatjátok milyen fából faragtak titeket :D (Dark Brotherhood kinek volt meg?)
2012. jún. 27. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
nekem megvolt mind 1 szálig megöltem őket : D
2012. jún. 27. 14:59
 7/7 anonim ***** válasza:

Én szerettem, de nagyon sok bug volt benne, némelyiket csak cheattel lehetett megoldani, szerintem ez elég nagy blamázs. Miután csináltak rá patchot, azt meg úgy képzelték el, hogy elkezded előlről a játékot, különben nem működött. A kiegészítőt egyszerűen fel sem tudtuk telepíteni, annyira elszúrták.

Kár érte, mert nagyon jó játék. Tetszett a karakterfejlődés, bár az zavart, hogy annyi jó tulajdonság volt, és nem tudtam mindet megszerezni.

A házasság ötlet is jó volt, bár más játékokban ezt már elsütötték, és valahogy többet is ki lehetett volna belőle hozni.

A grafikája gyönyörű, és az is tetszett, hogy nem teltek el órák azzal, hogy egyik helyről a másikra eljussak, mert már csak egy gombnyomás (ha már voltál ott egyszer). A régebbi rpg-kben órák teltek el ezzel, és elég uncsi is volt. Végre rájöttek, hogy ezt másképp is meg lehet oldani.

Nekem a Nord a kedvencem.

2013. jan. 25. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!