Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tudnátok tippet adni minecraft...

Tudnátok tippet adni minecraftban hogyan tudnék a bányában tájékozódni?

Figyelt kérdés
a minap elkezdtem áskálódni és ráakadtam egy elég nagy alagútrendszerre ami tele van ércekkel, még alig bányásztam de máris találtam mindent.. megpróbáltam telefáklyázni az egészet mert tele van mobokkal, de az a baj hogy nagyon nehéz a kijutás.. annyira bonyolult az alagút rendszer és annyi eltérő ága van, akárhányszor bemegyek mindig találok új alagutakat és nehézkes a kijutás, mindenhová meg nem rakhatom ki az utat fáklyákkal.. így is a kivilágításról már több száz fáklya gondoskodik.. gondoltam arra hogy egy adott blokkból lerakok útközben mindig hogy visszataláljak.. de mint írtam olyan sok ága van az alagútnak hogy ehhez szintén több száz blokk kellene.. valami ötlet?

2012. jún. 26. 09:26
 1/9 anonim ***** válasza:
iránytűt készíts. AZ talán segít.
2012. jún. 26. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
próbáltam az iránytűt is.. de nem vezetett valami nagy sikerre..
2012. jún. 26. 10:54
 3/9 Cs0kiskex válasza:
a térkép nálam bevált, az a tuti! :)
2012. jún. 27. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 asdokininja3 válasza:
sziasztok, énis egy hasonló bányában akadtam el, egy csomó gyémántot is összeszedtem már, ottvoltak az ezüst cuccaim is.. és meghaltam, amikor vissza mentem arra a helyre.. nemtaláltam meg a cuccaimat.. (nem égett el lávába, vagy nem vitte el a víz mert nem volt a közelben ) én úgytudtam hogy a cuccok, amiket eldobok mikor meghalok, az örökre ottmarad.. lehetséges.. hogy mégis eltünt ? .. (vagy talán behúzta egy mob.? xdd )
2012. jún. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
egy idő után eltűnnek az elejtett tárgyak
2012. jún. 27. 17:03
 6/9 asdokininja3 válasza:
ahogy meghaltam.. rögtön szaladtam iss, kb 3 perc volt mire odaértem.. mien gyorsan tünnek el a cuccok.? oO
2012. jún. 27. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
azt nem tudom, de én is jártam már így.. vagy pl h leestem valahonnan meghaltam és elvesztek a cuccaim.. amit meg utálok hogy ha meghal az ember aki a szintje visszaesik kb a felére..
2012. jún. 27. 17:42
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem úgy tájékozódj, hogy csak jobb oldalra rakod a fáklyákat és amikor vissza akarsz menni akkor annyit kell figyelned, hogy bal oldalt legyenek a fáklyák.
2012. jún. 30. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 soma0201 válasza:

csináld meg azt hogy ha felszínen vagy akk csinálj egy iránytűt és a házadtól a spawn pontig csinálj 1 fáklya sort és amikor lemész a bányába akkor vidd az irány tűt is éés amikor már fel akarsz menni akkor áss felfelé az iránytűvel ééééééééééés ha elértél a spawn pontra akkor csak követned kell a fáklya sort. ha lent vagy a bányában és eltévedtél fa nélkül akkor az már egészen más tészta x

xDD

2012. júl. 20. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!