Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » MMORPG-k már közel sem olyanok...

MMORPG-k már közel sem olyanok mint régen amikor még élmény volt játszani?

Figyelt kérdés
Gondolok itt arra, hogy bármilyen MMORPG-vel játszok ( ingyenesek, WoW privát ) nem igazán találok embert akivel lehet együtt fejlődni, küldizni partyban, kis szintű dungeonokra nem igazán lehet embert találni, nincsenek új játékosok a kezdőhelyeken,a csetek nem valami aktivak, a magyarok meg egyáltalán nem. az összes MMORPG-nek szinte tiszta 80%-ban single player hangulata van, egy kis eséllyel hogy valamikor talán partyzni fogsz meg ilyenek. Mi a véleményetek?
2012. jún. 26. 09:49
 1/5 anonim ***** válasza:
ja, 6 éve még élmény volt wowozni
2012. jún. 26. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Keress olyan szervert ahol vannak is játékosok, nem ilyen tauri-féle túlértékelt szarokon játsz.
2012. jún. 26. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
mennék én, de mondanál példát?
2012. jún. 26. 10:10
 4/5 anonim ***** válasza:
legtobb mmoban a max szinten kezdodik a jatekelmeny, a tapasztalt jatekosoknak nincs kedvuk pazarolni az idot alacsony instakra, meg ertetlenkedni az ujoncokkal
2012. jún. 26. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én WOT-ozok kb 1 éve és semmi bajom vele tökéletes folyamatosan jönnek új gépek és MOD-ok amik növelik a játékélményt. Nem untam rá és fejlődés se megy gyorsan és ez nem is baj! Meg Kijöttek a testvérjátékai a WOWp és a WOB amiket majd szintén ki akarok próbálni. WoW-on egyszer játszottam és már akkor nem tetszett.
2012. jún. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!