Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Howrse! Honnan tudnék unikorni...

Howrse! Honnan tudnék unikornist szerezni?

Figyelt kérdés
Nem az értékesítésre gondolok, az túl drága. Célkitűzésekből, rangidőből vagy honnan?

2012. jún. 26. 13:24
 1/6 anonim ***** válasza:

általában a játékokkal lehet nyerni, pl. a mostani pinyátás játékkal is lehetett.

egyébként értékesítéseknél is lehet olcsón találni, úgy hogy még zseton sem kell hozzá.

2012. jún. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Nyereményjátékokkal. Célkitűzésből csak az van (91. ck), hogy tenyéssz egy unikornist. De az unikornis kancát neked kell beszerezni.
2012. jún. 28. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
igen csak a ck-val az a baj h lesz egy csomó nemuni
2012. júl. 3. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
közvetlen értékesítések között van 45 ezer equus-ért, szerintem az nem drága.
2012. júl. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én az egyik unikornisomat ajándékba kaptam, de egyet magam szereztem be, nyertem a starndos játékon egy böségszarut, megnyitottam, és volt benne egy aphrodite konnycseppje, azt felajanlottam es meg 500 equust és kaptam cserébe egy unikornis csikót.Végülis más feketepiaci termékeket is felajánlhatsz az unikornisért.
2012. aug. 16. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Lehet 91 ckból? egyébként vegyél egy zeusz villámát változtasd át a mím unit kancára pároztasd és kész!
2012. okt. 3. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!