Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik volt szerintetek a GTA...

Melyik volt szerintetek a GTA sorozatban a legnehezebb küldetés? Illetve melyik a kedvenc?

Figyelt kérdés

Szerintem az egyik legnehezebb a SA-ban az, amikor rá kell repülni a másik gépre aztán kinyírni a bérgyilkosokat vagy az Advance-ben a vége felé van a hajsza.

Neten kellett megnéznem mindkét esetben, h hogy kell.

A kedvenc pedig a 4-ben mikor kidobod a palit a heliből aztán utána ugrasz és elkapod vagy az SA-ban mikor a gépre kell felhajtani motorral a sivatagban.

Sok van egyébként.



2012. jún. 26. 18:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Legnehezebb Gta Vice City-ben az RC helikopteres robbantós küldetés.

Kedvencem talán a GTA 4-es bankrablós küldetés, azt hiszem volt ebben a részben is, és a Vice City-ben is, az se volt rossz az akkori elvárásokkal.

2012. jún. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Vice cityben amikor 1 nehezen irányítható repülővel kellett szórólapokat osztani vagy miXD
2012. jún. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Hmm rémlik h az elején az építkezésén kell b.aszakodni, de itt csak az irányítást kellett szerintem megszokni.
2012. jún. 26. 19:11
 4/11 anonim ***** válasza:

GTA 3:


Melléküldetés - Amikor a Triad-osokat lángszóróval kell kinyírni.Az a küldetés sokszor megszívatott már mivel időkorlátos és nem mindig jön elegendő Triad tag,így kifutunk az időből ráadásul azok a hülye zsaruk is bas.zogatnak közben


Utolsó küldetés


GTA Vice City: (Ez a legnehezebb GTA rész egyébként)

Hát itt eléggé sok nehéz küldetés van,most így hirtelen nem is tudom melyik a legnehezebb.Az összes küldetés ahol eléred a négy csillagot azok már nehezek


GTA San Andreas: Van amikor lőni kell a kis RC repülőgépeket (Z betűnél.Nem tudom mi annak a srácnak a neve,ilyen programozó megszállott)


GTA 4: Csak egyszer vittem át így nem nagyon emlékszem a küldetésekre

2012. jún. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Zero:D

Azok tényleg segg küldetések, főleg mikor 3 futárt kell szétlőni szintén időre....

2012. jún. 26. 19:26
 6/11 anonim ***** válasza:

"1 nehezen irányítható repülővel kellett szórólapokat osztani"

Am..ez az a küldetés ami a film stúdióból indult és a gépből pedig állandóan estek a lapok?:D Mert ha igen akkor én azt a küldit sose tudtam átvinni az uncsi tesóm vitte át nagy nehezen.Ha jól emlékszem az volt a gép irányításában a nehéz hogy ha 1 kicsit oldalra akartál menni akkor rögtön zuhanó repülésbe kezdetXD A helikopteres robbanó szeres is nehéz volt de közel sem annyira szerintem mint a szórólapos repülő vagy az autó versenyes

2012. jún. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 counter ***** válasza:
Gta vc the driver
2012. jún. 27. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
VC-ben a helis meg a szórólapos-repülős még nem is olyan nehéz, de a The Driver-t legalább 10x próbáltam, mire sikerült. Am. ott az uccsó kanyart le lehet vágni, és akkor le is tudsz adni egy csillagot a körözésből - na nem mintha ott már sztana vagy szorozna...
2012. jún. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Nem emlékszem rá, de majd youtuben megnézem.

Egyébként nekem ha már bankrablás akkor Mafia:)

Shotgunnal h lehetett kenni.

2012. jún. 28. 09:53
 10/11 anonim ***** válasza:
Gta 3: a legnehezebb, amikor Staunton Islandben ott van a tetőn valaki és meg kell ölni őt kocsival de védik őt és szétlövik a kocsit ha nincs szerencse. Nincs kedvenc.
2012. júl. 5. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!