Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Metin2-be nagyon sokan...

A Metin2-be nagyon sokan mondják, hogy, , esik már hátas? " vagy, , mikor fog esni hátas? ". Mi az a hátas?

Figyelt kérdés

2012. jún. 27. 17:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem játszottam metinen de a gates alapján az 1 állat/szörny amire rátudsz ülni és gyorsabban mehetsz vele mintha simán csak a karival mennél
2012. jún. 27. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hátas, más néven mount, megülhető állat, vagy pecsét. Első válasz teljesen korrekt.
2012. jún. 27. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az elso es a masadik valasz viszonylag helyes.Amugy ha sima metinen jatszasz,akkor este 7-9 ora kozott dobjak a metin kovek(nem 100% hogy dob).Ha kapsz akkor tanusitvany formajaban jelenik meg a leltarodba.Ez utan ha fel akarsz ulni ra a Lovaszinasnal be kell valtanod pecsetre.Itt kedved szerint valaszthatsz hozza egy bonuszt(+ero +vedelem + tamado ertek +tapasztalat pont stb...)Ahogy fejleszted(valtozas tekercsstb...)Ez a bonusz egyre csak novekszik.Remelem segitettem.Sok szerencset!:)
2012. jún. 28. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Elozo vagyok.Ha lehet akkor szinted beli metineket uss es egyedul.(25 feletti metin kovek adnak csak).Ja es kihagytam,hogy ez a hatas egy allat pl:Oroszlan,farkas,renszarvas,vadkan.stb...:)
2012. jún. 28. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!