Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Lefagy az eredeti Assassin's...

Paron kérdése:

Lefagy az eredeti Assassin's Creed 2 játékom az indításnál, "a program nem válaszol". Hogyan bírjam működésre?

Figyelt kérdés

Először egy tört verziót szedtem le, kipróbálni a játékot, tetszett meg minden, de az utolsó indításnál nem indult a játék (kis fehér ablak és kiírja, hogy nem válaszol), gondoltam nem is baj, legalább egy kis inspiráció arra, hogy megvegyem... így is tettem de a telepítés és a regisztráció után amikor rányomtam az Uplay ablakán a PLAY gombra ugyan ez történt. Újratettem a játékot, letöltöttem a legfrissebb vidi kártya drivert, semmi változás... utána a windows-t tettem újra (egy teljesen friss HDD-re úgy, hogy a régit kihúztam) semmi... az utolsó próbálkozásom a egy másik videokártya kipróbálása volt de ott is ugyan ez a probléma jelentkezett. Lassan kezdek kifogyni az ötletekből :(

További információ a gépről:

Eredeti Win7 32bit Ultimate oprendszer, (eredeti játékszoftver), alaplap: asus p5b, proci: intel core2duo e6300, ram: 2gb ,videokártya: nvidia 9800x2 (radeon 6850 1gb-al is kipróbáltam), táp: hkc 580W



2012. jún. 27. 19:06
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!