Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogy kell megcsinálni az...

Hogy kell megcsinálni az Unchained alistar skint leagueof legendsben?

Figyelt kérdés
Nem tudom megcsinálni mmmivel ugy ott van az indítónál a hirdetés rámegyek kijön a netes oldal aztán kéri a jelszót meg a felhasználónevet és megadom aztán azt irja ki hogy :Sorry, unrecognized username or password.Have you forgotten your password? most eezzel mit lehet csinálni mert már komolyan tököm kivan és azt se tudom hogy most a lol-hoz kell megadni az adatokat vagy a youtube profilhoz???? Amúgy az Alistar megvan véve de nem értem mért nem meg...Kérlek segítsetek mert fontos!!!!

2012. jún. 27. 20:45
 1/3 anonim ***** válasza:
ha nem tudsz belépni lehet hogy azért van mert másik szerveren játszol....fennt változtasd meg eu west-re
2012. júl. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
kössz
2012. júl. 22. 11:04
 3/3 A kérdező kommentje:
Jaj egy pillanat.Én nekemaz a bajom hogy én EuNordic and East-on vagyok ésamikor fent átváltom erre mindig kidob a főoldalra.
2012. szept. 2. 08:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!