Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Csak szerintem lett kicsit...

Csak szerintem lett kicsit logikátlan a WoW: WOTLK története?

Figyelt kérdés
A WOTLK fő instája icc és a fő boss A Lich King. Tehát a kiegészítőt gyakorlatilag azzal viszed ki ha megölöd a Lich Kinget. (legalább is idézőjelben) De Ulduar sokkal nagyobb erőket képvisel nem? Yogg-Saron és főleg Algalon az egész világra hatással tud lenni, míg a Lich King csak az élőholt Scourge vezetője. Szerintem ulduar sokkal inkáb lehetett volna a kiegészítő főinstája, bár akkor az egész kieg történetét újra kellett volna írni. Ulduart szerintem eléggé eltúlozták. Szerintetek?
2012. jún. 27. 22:53
 1/7 anonim ***** válasza:
későn jössz rá, így, hogy már rég cataclysm van, és nem sokára pandaria xD
2012. jún. 27. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ez mind nagyon jó, csak nem a kérdésre adtál választ...
2012. jún. 27. 23:14
 3/7 anonim ***** válasza:
amúgy meg wowban ne keress sok logikát, anno bc idején blood elfek a hordához kerültek. enyhén logikátlan, mivel a blood elfek a high elfek maradékai, akiket a horda írtott ki kb, szal...
2012. jún. 27. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De az még az a horda volt amelyet a Manoroth vérétől démoni vezérlés alatt álló orkok alkották. De már ők is rég megszabadultak a démonok hatalma alól. + A high elfek az amani trollok ellen is háborúskodtak, de a bc-be a darkspear troll és a belfek már egyoldalon álltak. Csak mikor az amani birodalmat akarták maguk mellé állítani akkor Zul'Jin hátat fordított nekik, mert elárulva érezte magát.
2012. jún. 27. 23:49
 5/7 anonim ***** válasza:
ha rendes sztori kell akkor inkább olvasd a könyveket :D
2012. jún. 28. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát Azé... Ulduart ne hasonlitsd a lichkinghez szinte alig tudták megsebezni meg minden azé a scourge is elég erős .. na de mind1 jönnek a pandák XD
2012. jún. 29. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Algalon egész Azeroth-ot megsemmisíthette volna egy pillanat alatt. A lich King erre nem lenne képes.
2012. jún. 29. 15:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!