Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Gta san andreasnál a mapedeket...

Gta san andreasnál a mapedeket hova kell betenni? letöltési hely gta hungary?

Figyelt kérdés
2012. jún. 28. 09:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Mivan? ebből semmít nem lehet érteni!
2012. jún. 29. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
gta san andreasnál a mapedeket hova kell behelyezni?
2012. jún. 29. 21:47
 3/7 anonim ***** válasza:
Ebből még annyit se! Mik azok a mapedek? modder vagyok de ilyet még nemhallottam (vagyis láttam)! ha normális választ akarsz akkor: pontosan, érthetően írd le hogy mivan!
2012. jún. 29. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
a gta hungary oldalán-letöltések-gta san andreas-és ott van a mapedek las vegas drift apoló pálya meg verseny pályák vannak benne a.ezt hova kell teni? elvileg a fő könyvtár data map-helyre kell behelyezni.bocs a helyesírási hibákért de tlóról vok és sietek :)
2012. júl. 3. 15:38
 5/7 anonim ***** válasza:
Adj 1 linket, mert a leírásaiddal semmise nem megyek! Am énis telóról vagyok!
2012. júl. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
2012. júl. 4. 17:04
 7/7 anonim ***** válasza:

Na akkor 1 kis nyelvtan: olyan hogy mapedek NINCSEN!!! Amire te gondolsz az a Mapek! mapek felbontva: map-ek (a map térképet jelent)! remélem már érted!

am meg a mod amit linkeltél nem jól lett megcsinálva, ezért hagyd a pics@ba, mert úgyse fog működni!

2012. júl. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!