Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Aion Abyss Pont szerzás?

Aion Abyss Pont szerzás?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem, hogy milyen módokon lehet abyss pontokat szerezni az Aionban? És melyik a leggyorsabb?
2012. jún. 28. 09:57
 1/2 anonim ***** válasza:

Leírom neked nagyvonalakban hogy hogyan tudsz.


Egyik a PVP- ezt nem akarom részletezni mert nem tetszik.


A másik dolog az Instázás.

30+ tól Alsó Abyss 3 fort de csak ha a frakciód birtokolja valamelyiket.


40+ tól Felső abyss már "beenged" itt fortressz van.

Ezekben 4 vagy 3 ember-es runokat csinálva lehet komolyabb AP hoz jutni. Természetesen azt azért leszögezném hogy az 50 Es boss megöléséhez a Timer miatt 55GG csapat hiányában őrültség oda menni mert csak az idődet pocsékolod. De ahogy említettem 40+ tól "beenged"


46 os szinttől 12:00 20:00 és éjféltől mész Dredgiont

Ha vesztel 3k AP + 2 quest nem tom pontosan a 2 quest még mennyit ad(kb 1800) de az összes olyan 4500 ha vesztel is.(1 dred run)

Ha nyertek olyan 7-8 esetleg 9k AP is.


51 től van ugyanez Chantra Dredgion néven hasonló de mások odabent a szokások. AP 3-4k veszéssel+ 2 quest olyan 1600 AP

6k egy rush+ 2 quest 7500 egy full run amikor az asmok AFK-k vagy ha Ti vagytok nagyon nagyon nagyon Pro-k.Itt is még a 2 quest hozzájön mindig.


Legjobb AP azonban az Esoterrace jelenleg 3man runt és Duo-t szokás menni.


Én noob vagyok így csak 3man runt tudtam eddig tesztelni.

18k ap az már jónak számít 3 man runon.

13-14k az a szokásos.

Volt amikor 7k- (7000 körülit) kaptam csak ez ilyenkor már azt mondjuk alacsony és szar run volt.


A pvp részére nem szeretnék kitérni mert amugy jó AP ban de ha rankod nagy 2-3-4-5 Star vagy General tegyük fel.


Nekem Generalként asmo általi halálkor volt hogy 6k-t szedett le. Amikor meg alacsony ranku asmot öltem adott 2 ért sum mondjuk ugy 80 AP-t.


Egy dolgot azért még monadék említetted gyorsan akarsz AP-t szerezni, de nem tudom hogy mekkora szintű vagy.


Válaszom gyors AP szerzésre ha 55 GGed EXPed

játékos vagy akkor. Napi 3 dredgion+Esoterrace De ha még ettől is több időd van+ 1-2 Abyss fort (kysis-krotan-miren). Ezzel amit itt leírtam 60000 AP-t jelent minden nap. Ha csak ezt csinálod.

Természetesen ez némi kompromisszum kötéssel jár így tehát byebye udas,DP,BT,DC,EC és csak CSŐLÁTÁSBAN A K*RVA AP insták legyenek a szemed előtt.

2012. jún. 28. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

nagyon jo leiras, foleg ha a kerdezo eredetin jatszik

meg kifelejtetted a siegeket, nem valami sok ap, de a medal is nagyon fontos

2012. jún. 28. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!