Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ghost Recon Future Soldier? :

Ghost Recon Future Soldier? :

Figyelt kérdés
Már a harmadik verziót szedem,de 1iksem hajlandó elindulni,van auto crack meg minden ami kell! mégis ez az üzenet fogad mindnél:keresse a problémát a z interneten?!a gépem természetesen meg van hozzá,elis várnám az 1920as felbontást stb de nem indul,komolyan idegesítőek ezek a mai játékok meg aki feltölti,nem lehetne egyszerűen setup,crack jáátééék?! fujj.. valaki segítsen már 64bites a rendszerem
2012. jún. 28. 12:14
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
aki nem tud róla semmit csak találgat,mint az oldalon az inkább tartsa meg magának!!! nekem válasz kell arra hogy egy drága gépen egy friss rendszere 10 másik nagy játék mellet mi baja van a játéknak!!?
2012. jún. 28. 12:16
 2/25 anonim ***** válasza:
Bolt, bemegy, megvesz, feltelepít, játszik.
2012. jún. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
aha,csak hogy én nem megy be nem veszi meg és nem játszik!! magyarba élek haver!! meg amse ez volt a kérdés,bakker ha nem tetszik vmi akkor mond anádnak ne nekem írogass be
2012. jún. 28. 12:30
 4/25 A kérdező kommentje:
nem veszek meg vmit 15ezerét,mikor alig van pénzem azért lehet leszedni FIZETEM A NETET BŐVEN ELÉG! és erre keresem a megoldást te gazdag poöcs
2012. jún. 28. 12:31
 5/25 anonim ***** válasza:
Akkor sz*pjál csak a crackeléssel, játszani úgy sem fogsz köcsög olcsójános! :D
2012. jún. 28. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
megoldom nem kell parázni,te elkényeztetett pénzes veréb,inkább szopok vele 1,5órát meg kérdezősködök minthogy megvegyem mert én vagyok a gazdag aki megteheti,a gépem 300ezer volt én magam kerestem rá meg a pénzt !? de sztem te asse tod ez hogy működik
2012. jún. 28. 12:58
 7/25 A kérdező kommentje:
meg ha nem muszály ne ide ugass" be jó mert megkeresem az a gazdag fejed és leruugom!;9
2012. jún. 28. 12:59
 8/25 anonim ***** válasza:

Kussolj már te cigányg*ci!

Máshol reklámozd, hogy mekkora tolvaj gyökér vagy!

Ja azt a 300 ezret össze tudtad lopkodni mi?

De az a pár ezer a játékra már nem megy, ennyire büdös a munka?

Anyád nyelt volna le inkább!

2012. jún. 28. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
gratulálok anyádéknak ! remélem dolgoznak a halálodon:)
2012. jún. 28. 13:11
 10/25 anonim ***** válasza:
fEjezétek már be! Kérdező! Ne legyél ilyen agresszív! Ha sokkal nyugodtabban és kedves felteszed a kérdés nem pedig boszakondva akkor mi se offolgattunk és válaszolunk a kérdésedre normálisan.
2012. jún. 28. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!