Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan tudok a Max Payne 3 ba...

Hogyan tudok a Max Payne 3 ba multiplayerezni, aktiváló kod nélkül? Bövebben lent!

Figyelt kérdés

Sokaktól halottam hogy van ez a Tunngle program amely virtuális Lan hálozatot hozz létre le is szedtem, ezzel együtt a Lan fix v2 cracket is. Megtudtam csinálni a játékot el is indult ment szépen a multi is. 3 napra rá virust kapot a gépem amikor inditottam volna a játékot NSIS hibát irt ki,rá egy orájára teljesen meg bolondult a gép, ujra raktam rá a Windows 7 et azután pesze a Max Payne 3 at, tunngle és a lan fixet leszedtem - frissitettem , crackoltam és csatlakoztam a tunngle szerverhez,azonban crackelés után azt irta ki a gép hogy frissitsek még egyszer frissitetem és azután nem crackoltam bejött a game és az aktiváló kodót kérte. Végül utoljára crackeltem és frisitetem , de crackolás után megint frissitésel jött, de ugye ha crackolás nélkül frisitek aktiválot kér.


Ez lenne az én nagy problémám.

Valaki nem tudja hogy mi lehet a Baj?


Offline modos szöveget kérlek ne irjátok mert Story ba már végig vittem. és multizni szeretnék, valamit tuti elfelejtetem és ki hagytam de nem tudom hogy mit/ és valószinü ezért nem müködik.


Aki tud aktiváló kodot irni annak nagyon megköszönném, mielött valaki elkezdi senkinek az accountját/profiĺát nem töröm fel,csak öneröböl fel huzott karival szeretnék játszani multiba. Aki meg esetleg tud valami modot rá kérem irja meg.


Csak normálís válaszokat irjatok kérlek!


2012. jún. 28. 15:56
 1/2 anonim válasza:
tiltsd le a hálózatot a PlayMaxPayne3.exere
2012. aug. 20. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

És azt hol tudom le tiltani?

2012. aug. 29. 17:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!