Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Alicia online racing game?...

Alicia online racing game? Vagy másik online lovas játék?

Figyelt kérdés
Van esetleg angol változat? Mert kínai, japán, ilyeneket egyátalán nem tudok értelmezni. Angolt legalább nagyábol érteném! Angol szerver esetleg? Nem hiszem el hogy valaki tudna kínai játékkal játszani. Pedig elég jó játéknak tűnik. Vagy esetleg tudtok egy másik online letölthetős lovas játékot? Ezt ugy értem hogy találkozhatsz benne más játszó emberekkel.Van esetleg másik ilyen? Vagy amint kérdeztem van angol szeró?

2012. jún. 29. 19:18
 1/10 Orsikakaka válasza:
www.starstable.com ez angol, találkozhatsz benne emberekkel, beszélgethetsz ééés LOVAGOLHATSZ! az Alicia Online még nem jött ki angolul... remélem, azért, hogy lefordítják, mert én sem értem a koreai meg ilyesmi nyelveket...
2012. júl. 9. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
El se hiszed mennyire hasznos volt a válaszod :D
2012. júl. 10. 13:56
 3/10 Lulu00 válasza:

igen még nem jott ki angolul sajna :( de olvastam hogy 2012-2013 már kiádják angol versioba :D de nemhiszem hogy lesz belúle valami

és azt a játékot én is kiprobálom ha nem baj :D

2012. júl. 10. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Kipróbáltam. Nem a legjobb de azért teccik :P
2012. júl. 10. 18:18
 5/10 Lulu00 válasza:
egész jo kis játék nekem is tetszik most is azon vagyok xD
2012. júl. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Gagyi :P Fizetős lesz pár nap múlva... Nem hiszem el hogy nincs egyetlen online lovas játék sem
2012. júl. 14. 11:00
 7/10 starrider válasza:
Sziasztok! nem tudtok esetleg egy online lovas játékokat ami hasonló mint pl: az Alicia online vagy a Star stable online? Nagy segítség lenne.Előre is köszi:)
2012. nov. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 nókaa válasza:
valaki linkelné nekem az alicia online.t? nem találom sehol sem:s
2013. ápr. 19. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
2013. júl. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
2017. ápr. 26. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!