Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Kéne egy DRIFT gamemod SAMP...

Kéne egy DRIFT gamemod SAMP hez. (Gta san andreas multiplayer) magyar kell és kizárólag driftről szóljon semmi stunt stb. Linkelnétek?

Figyelt kérdés

2012. jún. 29. 22:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Keress magadnak -.-' tudod ott a kereső, tudod, KERESŐ, és oda, igen, ODA, beírod, hogy DRIFT, igen, DRIFT. ennyi.
2012. jún. 30. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Figyelj hamár ennyire negatív gyerek vagy akkor hanyagold a hozzászólásokat..Beírtam és képzeld.. nem..NEM adott ki olyat ami nekem kellene.. szóval az ilyen hülye hozzászólásokat hanyagold köszi :)
2012. jún. 30. 12:39
 3/13 anonim ***** válasza:

Pedíg az 1.nél a pont!

tudod aki keres az talál!

de te sz@rsz bele az egészbe, gondolod majd mi keresünk helyetted!

hát tévedtél!

2012. jún. 30. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
b*zdmeg ha egyszer nem találok? nem azt várom hogy keresgéljetek helyettem hanem ha esetleg valakinek már megvan a kellő mod akkor talán odaadná.. nem érdekelnek ilyen kis senkik akik csak kritizálni tudnak..Tudjátok azért van eza egész OLDAL HOGY KÉRDÉSEKET TEGYENEK FEL ÉS NEM AZÉRT HOGY NEGATÍV HOZZÁSZÓLÁSOKKAL BŐVÍTSÉK!
2012. jún. 30. 20:38
 5/13 anonim ***** válasza:

XD!!! Te amúgy hol kerestél? csak mert én google-n! Am ha valakinek megvan az hogyan adja oda? elvárod hogy elküldje postán vagy mi? ja meg kis senki vagyok? tudod már rengeteg embernek segítettem san andreas-al kapcsolatban! és nem vagyok negatív csak nem díjazom azt amit csinálsz! ja meg csak hogy tudd én modder vagyok, szal ez a kis senki dumád nemtalált!

egyéb kérdés?

2012. jún. 30. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Kérdésem csak egy van..Akkor szerinted minek van az oldal? Azért hogy kérdéseket tegyünk fel..

Ja és hidegen hagy hogy te ki vagy mi vagy..feltettem egy kérdést erre ti a nem ideillő hozzászólásokkal "bombázzátok" meg.. Én nem ezt kértem.. Egy értelmes normális választ kérek..Ésha ennyi nehéz felfogású valaki akor fogja például ha megvan a gépén a kellő fájl akkor ha akarja feltölti akárhova és ellinkeli nem pedig"postázza" ahogy mondanád

2012. júl. 1. 13:45
 7/13 anonim ***** válasza:

Jól van idegbeteg! b+! nemtom te mit csinálsz de én beírom a google-ra amit keresek (angolul), és le tudom tölteni! de 1 átlag ember hova a rákba tudná feltölteni? a legtöbb oldalra csak adminok (akik olyan modderek mint én) tudnak feltölteni!

én tudnék, de mivel elég sok dolgom van (modderkedés) ezért most nincs időm ilyenekre (hülyeségekre)!

2012. júl. 1. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

1. Nemtudok angolul..németes vagyok akkor mi a f*szt kezdjek?

2. arra viszont van időd hogy kib*szottul nem ide illő kommenteket irj.

3.Kéremszépen akárhova .. data, filefeltöltő stb..

4. Csak azértis neked kell leni az utolsó szónak?

5. Engem nem érdekel már megvan ami kell csáó irj amit akarsz

2012. júl. 1. 21:16
 9/13 anonim ***** válasza:

Oké! enyém az utolsó szó!

és jolmondod időm van rá, csak kedvem nincs!

2012. júl. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Feltöltöttem egyet netre!De nem tudok itt linkelni szóva ha van skypeod akkor vegyél fel: balintqq de...Esetleg írd be google.hu ba hogy: gta samp drift gamemode!:)
2012. júl. 18. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!